sadsad x
asdasd
Royal Canin Maxi Starter Büyük Irk Anne ve Yavru Köpek Maması 15 Kg + 4 Adet Temizlik Mendili

Ürün Kodu : RCAN0193
Barkod Kodu : 3182550778787
Büyük ırk köpeğiniz gebeyse ya da kısa bir süre önce doğum yaptıysa annenin sağlığını korumak ve yavru köpekler için mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamak için annenin ve yavrularının özel beslenme gereksinimlerine göre özel olarak hazırlanmış mamalarla beslenmeleri çok önemlidir. Royal Canin Maxi Starter gebelik ve emzirme dönemindeki köpekler ve aynı zamanda yetişkinliğinde 26 ve 44 kilo arasında olacak yavru büyük ırk köpekler için uygundur. 
Detaylı Bilgi
2.020,00 TL
1.414,00 TL
%30indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • ROYAL CANIN MAXI STARTER BÜYÜK IRK ANNE VE YAVRU KÖPEK MAMASI

  Büyük ırk köpeğiniz gebeyse ya da kısa bir süre önce doğum yaptıysa annenin sağlığını korumak ve yavru köpekler için mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamak için annenin ve yavrularının özel beslenme gereksinimlerine göre özel olarak hazırlanmış mamalarla beslenmeleri çok önemlidir. ROYAL CANIN® Maxi Starter Mother & Babydog mama, gebelik ve emzirme dönemindeki köpekler ve aynı zamanda yetişkinliğinde 26 ve 44 kilo arasında olacak yavru büyük ırk köpekler için uygundur. Yavru köpeklerin sütten kesilmesi ve kuru mamaya alıştırılması sürecinde ROYAL CANIN® Maxi Starter Mother & Babydog büyüme ve gelişmelerinin ilk döneminde onlara uygun besin ögelerini içeren bir formüle sahiptir. Suyla karıştırılan ROYAL CANIN® Maxi Starter Mother & Babydog mama kolayca ıslanarak hem köpeğiniz hem de yavruları için çok lezzetli bir lapa kıvamı alır.

  İÇİNDEKİLER : İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 19000 IU, Vitamin D3: 1200 IU, E1 (Demir): 42 mg, E2 (Iyot): 4,2 mg, E4 (Bakır): 13 mg, E5 (Manganez): 55 mg, E6 (Çinko): 134 mg, E8 (Selenyum): 0,07 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Koruyucular - Antioksidanlar.

  ANALİTİK BİLEŞENLERİ:
  Protein : %30.0, Yağ : %22.0, Ham kül : %1.8, Omega-3 yağ asidi : %0.19

  YARARLARI : 
  START COMPLEX/ DOĞAL BAĞIŞIKLIK MEKANİZMALARI/SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI

  Royal Canin'de süren bilimsel çalışmaların bir ürünü olan Start complex, yavru köpeğinizin sindirim sistemi sağlığını ve doğal bağışıklık mekanizmalarını etkin olarak destekleyen özel besin ögeleriyle güçlendirilmiş, anne sütünde bulunan besin ögelerini içeren özel bir bileşimdir.

  Kolay Islatma
  Dişi köpeğiniz ve sütten kesilen yavrular için kolayca ıslatarak lezzetli bir lapa kıvamına getirebileceğiniz bu mama anne sütünden katı gıdaya geçişi kolaylaştırır.

  GEBELİK VE EMZİRME DESTEĞİ
  Dişi köpeğinizin gebeliğin son dönemindeki ve emzirme sırasındaki yüksek enerji ihtiyacına göre ayarlanmış beslenme profili.
  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Özellik
  :
  Hamile ve Yeni Doğum
  Yaş
  :
  Bebek (0-4 Ay)
  Boyut
  :
  Büyük
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Paket Boyutu
  :
  Büyük (11-15 Kg)
  Aroma
  :
  Kümes Hayvanı
  Kampanyalı
  :
  Hediyeli
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.