sadsad x
asdasd
Sera 0326 Discus Color Blue Granül Balık Yemi 250 ML

Ürün Kodu : SERA0014
Barkod Kodu : 4001942003261
Yemlenme alışkanlıklarına uygun bir şekilde yavaş yavaş batarlar. Her iki yem de, aşırı canlı renk formasyonu için 40dan fazla muhteviyatın-discusların özgün renk cümbüşüne uyması için her biri özel olarak seçilmiş-karıştırılmasıyla elde edilmiştir.Özel olarak Diskus balıklarının renk tonlarını canlandırmak için geliştirilmiş, vitamin ve mineralce zengin, stabilize-C vitamini ve Spirulina içerir.
Detaylı Bilgi
110,00 TL
99,00 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Öneri Kutusu
  • Özel olarak Diskus balıklarının renk tonlarını canlandırmak için geliştirilmiş, vitamin ve mineralce zengin, stabilize-C vitamini ve Spirulina içeren suda yavaş batan granül yemler. Yemlerin kapsamındaki posalar sindirimi kolaylaştırır.

    Diskus balıklarının ve diğer çiklitlerin mavi ve yeşil renk tonlarını güçlendiren, vitamin ve mineral içeriğiyle dengeli granül yem,Artık, sarı / kırmızı ve yeşil / mavi discusların ve diğer cichlidlerin özel ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayan, içeriklerine bağlı olarak iki tane sera granül yemi daha bulunmaktadır. sera discus color Blue ve sera discus color Red, sera discus granül ailesini tamamlamaktadır. 


    Muhteşem discusların yemlenme alışkanlıklarına uygun bir şekilde yavaş yavaş batarlar. Her iki yem de, aşırı canlı renk formasyonu için 40dan fazla muhteviyatın - discusların özgün renk cümbüşüne uyması için her biri özel olarak seçilmiş - karıştırılmasıyla elde edilmiştir . Özel olarak Diskus balıklarının renk tonlarını canlandırmak için geliştirilmiş, vitamin ve mineralce zengin, stabilize-C vitamini ve Spirulina içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.