sadsad x
asdasd
Sera 1822 Reptil Professional Carnivor Kaplumbağa ve Sürüngen Yemi 1000 ML

Ürün Kodu : SERA0071
Gammaruslar ve Kril gibi akuatik organizmaların dengeli bir karışımını içerir ve yüksek kalite proteinler ve omega yağı asitleri sunar. Kırmızı yem çekirdeği düşük ısıda çıkarılır ve böylece özellikle hassasiyet gösterilir.İç kısım gerekli vitaminler ve mineraller içerir bu da su yosunları gibi direnci artırır.
Detaylı Bilgi
141,04 TL
112,84 TL
%20indirim
Havale Fiyatı: 110,58 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Sera Reptil Professional Carnivor Kaplumbağa ve Sürüngen Yemi 1000 ML

  Etçiller için eşsiz

  Sera reptil Professional Carnivor, terapinler gibi tüm etçil sürüngenler için yüksek işlevli koektrüksiyon işlemi ile üretilmiş iki renkli yüzen granüllerden oluşan yardımcı ilave yemdir. Besin halkası balıklar, Gammaruslar ve Kril gibi akuatik organizmaların dengeli bir karışımını içerir ve yüksek kalite proteinler ve omega yağı asitleri sunar. Kırmızı yem çekirdeği düşük ısıda çıkarılır ve böylece özellikle hassasiyet gösterilir. Gerekli vitaminler, mineraller ve alglerce zengindir ve hastalığa karşı direnci güçlendirir.

  Dış kısım yüksek kalitede proteinler ve yağlar içerir. İç kısım gerekli vitaminler ve mineraller içerir bu da su yosunları gibi direnci artırır. En uygun hale getirilen kalsiyum / fosfat oranı kabukta ve kemiklerde sağlıklı bir gelişim sağlar.

   

  Ürünün Analiz Değerleri:

  Nem % 5,5 - Yağ % 8 - Protein %38 - Lif % 5 - Kül %8 - Kalsiyum %2

   

  Günlük Besleme yapılması tavsiye edilir ve verilen yem miktarı kaplumbağa yada sürüngeninizin hemen yiyebildiği kadar olmalıdır.
  Su içerisinde beklettiği miktar kadar azaltma yapılarak pratik ayarlama yapılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.