sadsad x
asdasd
Spectrum Puppy Starter 30 Başlangıç Yavru Köpek Maması 3 Kg + 2 Adet Temizlik Mendili

Ürün Kodu : SPCM0037
Barkod Kodu : 8698995011976
Spectrum Puppy Starter30, küçük ve orta ırk sütten yeni kesilmiş yavru köpekler (3 -10 haftalık) ile gebe ve/veya emziren köpeklerin beslenme gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamak üzere formüle edilmiş ultra premium köpek mamasıdır.İçerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip protein kaynakları ve eşsiz lezzeti ile yavru köpeğinizin kolaylıkla mamasına alışmasını sağlar.
Detaylı Bilgi
301,50 TL
256,30 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Puppy STARTER30

  Spectrum Puppy Starter30, küçük ve orta ırk sütten yeni kesilmiş yavru köpekler (3 -10 haftalık) ile gebe ve/veya emziren köpeklerin beslenme gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamak üzere formüle edilmiş ultra premium köpek mamasıdır.


  Protein %30, Yağ %18, Ham Selüloz %2,5 kg


  -OPTİMUM YAVRU BÜYÜMESİ

  SPECTRUM Puppy Starter 30 içerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip protein kaynakları ve eşsiz lezzeti ile yavru köpeğinizin kolaylıkla mamasına alışmasını sağlar, ırk özelliklerine uygun ve sağlıklı büyümesini destekler.


  -OPTİMUM GEBELİK SONRASI ANNE BESLENMESİ

  SPECTRUM Puppy Starter 30 doğum sonrası anne köpeğinizin emzirmeye bağlı artan besin madde gereksinimlerinin karşılanmasına uygun formüle edilmiştir.


  -YÜKSEK SİNDİREBİLİRLİK

  SPECTRUM Puppy Starter 30 içerdiği yüksek sindirilebilirlikteki hammaddeler ile yavru köpek ve annesinin hassas döneminde optimum düzeyde sindirilir ve SQF konsepti ile bağışıklık sistemini destekler.


  -UYGUN TANE ÖZELLİKLERİ

  SPECTRUM Puppy Starter 30, daha henüz mamaya alışan yavru köpeğinizin tüketebileceği tane boyutu ve su/süt ile ıslatılmasına uygun absorbsiyon kapasitesine sahip üretilmiştir.


  Muhteşem bitkisel karışım;134 bitkisel ekstraktın laboratuvar şartlarında ve petlerde yapılan başarılı klinik çalışmalar ile kombine edilmesi sonucu geliştirilmiş bir karışımdır.


  Keşif niteliğinde bir hammadde;Antarktik Krill biyoyararlanılabilir protein matriksleri, Omega 3 fosfolipidleri ve astaksantin içeren bir hammaddedir.


  Prebiyotik ve metabolik etki;Mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilen süper prebiyotiklerdir.


  ÜRÜN İÇERİK:

  Kurutulmuş tavuk proteini, pirinç, mısır, tavuk yağı, peynir altı suyu tozu, hidrolize tavuk ciğeri unu, kuzu protein unu, hidrolize şeker kamışı lifi, kurutulmuş antarktik krill ( euphausia superba), bira mayası, msır gluteni, yumurta protein tozu, yucca schidigera-quillaja, xylo- oligosakkarit (400 ppm), L- kanitin, biberiye ( rosmarinus sp.)- zerdeçal ( curcuma sp.)- üzüm (vitis sp.) - turunçgil ( citrus sp.)- hint kirazı( euqenia sp.) (300 ppm).


   

  BESİNSEL KATKILAR:

  Vitamin A (E-672) 18.000 IU/kg , İyot (E2) 1,5 mg/kg, Vitamin D3 (E-671) 1.500 IU/kg, Bakır (E4) 45 mg/kg, Vitamin E (3A700) 200 mg/kg, Manganez (E5) 20 mg/kg, Vitamin C (E301) 200 mg/kg, Çinko (E6) 180 mg/kg, Demir (E1) 320 mg/kg, Selenyum (E8) 0,9 mg/kg, Koruyucular - Antioksidanlar

  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Ultra Premium
  Yaş
  :
  Bebek (0-4 Ay)
  Boyut
  :
  Küçük, Minyatür, Orta
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Paket Boyutu
  :
  Küçük (2-5 Kg)
  Aroma
  :
  Tavuk
  Kampanyalı
  :
  Hediyeli
  Üretim Yeri
  :
  Yerli
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.