sadsad x
asdasd
Versele Laga Loro Parque Ara Papağan Yemi 2000 Gr - 2 Kg

Ürün Kodu : LAGA0020
Barkod Kodu : 5410340222164
Büyük makavlar, Moluccan ve siyah kakadular başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,özel bir yem karışımıdır.Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında peletleri katılarak karışım zenginleştirilmiştir.
Detaylı Bilgi
164,00 TL
147,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Ara Papağan Loro Parque

  Büyük makavlar, Moluccan ve siyah kakadular başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri katılarak karışım zenginleştirilmiştir. Loro Parque (Tenerife) Kurumu'nun bilimsel takımına danışılarak hazırlanan bu özel yem, Loro Parque Parkı'nda da Avustralya papağanlarına verilmektedir.

  İçindekiler: Çizgili ve beyaz ay çekirdeği, yulaf, aspur, mısır, buğday, karışık yemişler, kabak çekirdekleri, fıstık içi, çam fıstığı, kenevir tohumu, buğday patlağı, mısır, kuşburnu, kırmızı biber, fındık, meyve kurusu, sebze proteinleri, yağlar, mineraller.

   

  Analiz Değerleri:

  Yağ % 22

  Lif % 20

  Protein % 14,5

  Nem % 14

  İnorganik madde % 5

   

  Makro Elementler:

  Kalsiyum % 1,0

  Fosfor % 0,40

  Sodyum % 0,03

   

  Günlük kullanım miktarı: Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden önce bolca veriniz, sonra kuşunuzun yeme miktarına göre, günlük miktarı belirleyebilirsiniz.

   

  Serin ve kuru yerde saklayınız. Yanında her zaman temiz su bulundurulması tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.