sadsad x
asdasd
Kargo Sistemimiz

ÖZGÜRLÜK ELİNİZDE

Kolay Mama olarak  Sendeo, MNG Kargo, Aras Kargo ve UPS Kargo firmaları ile çalışmaktayız. Hafta içi saat 17:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargo firmalarımıza teslim edilmektedir. Hafta içi 17:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi 12:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü (Pazar günleri tatil olması sebebiyle Cumartesi'den sonraki ilk iş günü Pazartesi'dir) kargo firmamıza teslim edilebilmektedir. Resmi tatilller ve bayram tatillerinde kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu dönemlerde gelen siparişleriniz ilgili tatillerin bitimine denk gelen iş günlerinde kargo firmalarımıza teslim edilmektedir.


Ödemesini gerçekleştirmiş olduğunuz siparişleriniz için dilediğiniz kargo firmasını seçebilir ve bu firmanın siparişinizi size teslim etmesini sağlayabilirsiniz. Operasyonel ve mücbir sebepler, mecburi durumlar veya kargonuzun seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderiminin imkansız olduğu durumlarda Kolay Mama olarak seçmiş olduğunuz kargo firması dışında bir kargo firması ile gönderim yapma hakkımız saklıdır.


Ödemesini kapıda yapmak istediğiniz siparişleriniz için kargo firmaları kapıda nakit veya kredi-banka kartı ile ödeme kabul etmektedir. Kapıda kredi-banka kartı ile ödemelerinizde taksit yapılmamaktadır. Bu tür ödemeleriniz tek çekim olarak tahsil edilmektedir.

249 TL ve üzeri siparişleriniz Sendeo Kargo ile ücretsiz olarak gönderilir.
Diğer kargo firmalarında ise; Mng ve UPS Kargo için 10 TL, Aras Kargo için 20 TL ek kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. 

249 TL altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti 25 TL'dir. Belirtilen bu fiyatlandırma ödemesi havale/eft, BKM Express, GarantiPay veya online kredi kartı  ile gerçekleştirilen siparişleriniz için geçerlidir.

Kapıda ödeme yapmak istemeniz durumunda minimum sipariş bedeli 249 TL dir ve sipariş bedeliniz ne olursa olsun 15 TL kapıda ödeme komisyon ücreti kargo firmamız tarafından talep edilmektedir. Kapıda ödeme yönteminde sadece Mng ve UPS kargo ile çalışmaktayız ve bu firmaların ek kargo ücretleri de bulunmaktadır. Bu durumda 249 TL üzeri kapıda ödeme yapmak istediğiniz siparişlerinize MNG ve UPS kargo için 25 TL ek ödeme yapmanız gerekmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.