Kargo Sistemimiz

ÖZGÜRLÜK ELİNİZDE

Kolay Mama olarak  Aras Kargo firması ile çalışmaktayız. Hafta içi saat 17:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargo firmalarımıza teslim edilmektedir. Hafta içi 17:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi 12:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü (Pazar günleri tatil olması sebebiyle Cumartesi'den sonraki ilk iş günü Pazartesi'dir) kargo firmamıza teslim edilebilmektedir. Resmi tatilller ve bayram tatillerinde kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu dönemlerde gelen siparişleriniz ilgili tatillerin bitimine denk gelen iş günlerinde kargo firmalarımıza teslim edilmektedir.


Ödemesini gerçekleştirmiş olduğunuz siparişleriniz için dilediğiniz kargo firmasını seçebilir ve bu firmanın siparişinizi size teslim etmesini sağlayabilirsiniz. Operasyonel ve mücbir sebepler, mecburi durumlar veya kargonuzun seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderiminin imkansız olduğu durumlarda Kolay Mama olarak seçmiş olduğunuz kargo firması dışında bir kargo firması ile gönderim yapma hakkımız saklıdır.


Ödemesini kapıda yapmak istediğiniz siparişleriniz ise yalnızca Aras Kargo ile gönderilmektedir. Aras Kargo kapıda nakit veya kredi-banka kartı ile ödeme kabul etmektedir. Kapıda kredi-banka kartı ile ödemelerinizde taksit yapılmamaktadır. Bu tür ödemeleriniz tek çekim olarak tahsil edilmektedir.

75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

75 TL altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti 5,99 TL'dir. Belirtilen bu fiyatlandırma ödemesi havale/eft, BKM Express, GarantiPay veya online kredi kartı  ile gerçekleştirilen siparişleriniz için geçerlidir.

Kapıda ödeme yapmak istemeniz durumunda minimum sipariş bedeli 75 TL dir ve sipariş bedeliniz ne olursa olsun 8 TL kapıda ödeme komisyon ücreti kargo firmamız tarafından talep edilmektedir. Bu durumda 75 TL üzeri kapıda ödeme yapmak istediğiniz siparişlerinize 8 TL ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.