sadsad x
asdasd
Active Clean Plus Kedi Kumu Koku Giderici 420 Gr

Ürün Kodu : ACTV0002
Barkod Kodu : 8683860710818
Active Clean Plus ; organik,güvenli,yüksek kapasiteli ve 1.sınıf ham maddeler kullanılarak üretilmiştir.Sıvı temasından sonra kumdaki topaklanmayı engellemez.Kullanım miktarı kedinin yaşı,boyutu,cinsiyeti ve ırkına göre değişir.(Ortalama bir kum kabına 3 yemek kaşığı konulması ve karıştırılması önerilir) Rahatsız edici kokunun istenen oranda azalmaması durumunda ilave edilebilir. Her çeşit kumda; aktif karbonlu kum, silika,bentonit, pelet vb. kullanılabilir.
Detaylı Bilgi
235,00 TL
199,90 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Active Clean Plus, kedi kumlarında istenmeyen kokuların önlenmesini sağlar. Kokuya sebep olan molekülleri hapsederek koku oluşumunu önler. Yüksek molekül bağlayıcı özelliği sayesinde kumunuzun ömrünü uzatır.

   

   

  Active Clean Plus ; organik,güvenli,yüksek kapasiteli ve 1.sınıf ham maddeler kullanılarak üretilmiştir.Sıvı temasından sonra kumdaki topaklanmayı engellemez.Kullanım miktarı kedinin yaşı,boyutu,cinsiyeti ve ırkına göre değişir.(Ortalama bir kum kabına 3 yemek kaşığı konulması ve karıştırılması önerilir) Rahatsız edici kokunun istenen oranda azalmaması durumunda ilave edilebilir. Her çeşit kumda; aktif karbonlu kum, silika,bentonit, pelet vb. kullanılabilir. Granül yapısı sayesinde toz yapmaz. Organik olması ve parfüm içermemesi sebebiyle kedinizin sağlığına zararlı değildir. 1 yetişkin kedi için ortalama kullanım ömrü 2 ile 4 ay arasında değişir.

   

   

  Active Clean Plus EN12903, EN12915 standartlarına uygun, FDA,NSF ISO9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir.

   

   

  İçindekiler: Hindistan cevizi kabuğundan buhar aktivasyonu ile üretilen,yüksek yoğunluklu ve yüksek aktiviteli,koku giderimi için aktive edilmiş granüler aktif karbondur. %4,5 oranında kristal yapıda hidrasyona uğramış alüminyum silikat (doğal zeollit) bulunur.

  Ürün Özellikleri
  Ürün Tipi
  :
  Koku Giderici
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.