sadsad x
asdasd
Bio Pet Active Cat 1 - 5 Kg Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Çözelti 3 x 1 ML

Ürün Kodu : BPAC0074
Barkod Kodu : 8698931091451
Kullanılmadan önce tüpü çalkalayınız.Tüpü dik olarak tutup açınız.Kedinizin ensesinde omuzlarının arasında kalan tüyleriderisi görünene kadar aralayınız.Tüpü, ağzı deriye gelecek şekilde tutup düz bir çizgi boyunca derinin üzerine dökünüz.Aylık kullanım içindir.Gerekirse 2 veya 3 hafta sonra tekrarlanabilir.BioPetActive Bio-Nature Magela bitkisel esansların karışımı ile hazırlanmış damlatma çözeltisidir.Neem oil ciltteki kuruluğu giderir ve tüylere parlaklık verir.Palmorosa yağı ve lavanta yağı aromatik maddelerdir.İzopropil miristatyumuşatıcı özellikle sahiptir.
Detaylı Bilgi
25,00 TL
22,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır.
  Damla Çözeltisi / Kediler İçin Deri Bakım Ürünü


  Bileşimi: Açık sarı-sarı renkli çözelti %3-9 neem oil, %0,4-3 palmorosa yağı, %0,4-3 lavanta yağı, sodyum metil 4- hidroksibenzoat, betil hidroksi toluen ve izopropil miristat ihtiva eder.


  Özellikler
  BioPetActive Bio-Nature Magela bitkisel esansların karışımı ile hazırlanmış damlatma çözeltisidir.Neem oil ciltteki kuruluğu giderir ve tüylere parlaklık verir.Palmorosa yağı ve lavanta yağı aromatik maddelerdir.İzopropil miristatyumuşatıcı özellikle sahiptir.


  Kullanım Sahası
  Hayvanlardaki kötü kokuyu giderir.Tüylerin daha parlak görünmesini sağlar.Deriyi nemlendirir.


  Kullanım Şekli ve Dozu
  Kullanılmadan önce tüpü çalkalayınız.Tüpü dik olarak tutup açınız.Kedinizin ensesinde omuzlarının arasında kalan tüyleriderisi görünene kadar aralayınız.Tüpü, ağzı deriye gelecek şekilde tutup düz bir çizgi boyunca derinin üzerine dökünüz.Aylık kullanım içindir.Gerekirse 2 veya 3 hafta sonra tekrarlanabilir. Biopet Active ürünlerini kolaymama.com internet sitemizden inceleyip alabilirsiniz.


  Hedef Türler İçin Uyarılar
  Yetişkin kedilerin kullanımına uygundur.Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.Hayvanlarının birbirini yalamasını engelleyiniz.Uygulamadan sonra hayvanı 48 saat yıkamaktan kaçının.Hasta nekahat dönemindeki kediler için uygun değildir.


  Yan Etkiler
  Uygulanan bölgede irritasyon göründüğü taktirde uygulamaya derhal son veriniz.Bölgeyi bol su ile yıkayınız.Eğer belli bir süre içinde iyileşmezse veterinize başvurunuz.


  Genel Uyarılar
  Ürünü yiyecek, içecek ve yem maddelerinden uzakta saklayınız.Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.


  Muhafaza Şartları ve Raf Ömrü
  5-25 C arasında güneş ışığından koruyarak muhafaza edilmelidir.Dondurulmamalıdır.

  Tedavi amaçlı kullanılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.