sadsad x
asdasd
Bio Pet Active Felilysine Gel Sağlıklı Gelişim Destekleyen Lizin Kedi Macunu 100 ML

Ürün Kodu : BPAC0083
Barkod Kodu : 8698931091437
İçeriğindeki L-Lizinin vücuttaki rolü; Çalışmalar besinsel lizin alımının arttırılmasının, protein sentezinde oynadığı temel rolün yanı sıra, kedilerde genel olarak feline rhinitis olarak adlandırılan üst solunum yolu hastalıklarından sorumlu bir ajan olan herpes virüsle mücadelede sağladığı yararları göstermiştir. Enfeksiyona sahip hayvanlarda lizin takviyesi enfeksiyonlarının şiddetini ve süresini azaltır.
Detaylı Bilgi
126,15 TL
107,25 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • BIO-FeliLysine Gel kediler için, bağışıklık sistemini desteklemek için özel olarak üretilmiş, L-Lizin içerikli jel formunda yem premiksidir.

   

  İçeriğindeki L-Lizinin vücuttaki rolü; Çalışmalar besinsel lizin alımının arttırılmasının, protein sentezinde oynadığı temel rolün yanı sıra, kedilerde genel olarak feline rhinitis olarak adlandırılan üst solunum yolu hastalıklarından sorumlu bir ajan olan herpes virüsle mücadelede sağladığı yararları göstermiştir. Enfeksiyona sahip hayvanlarda lizin takviyesi enfeksiyonlarının şiddetini ve süresini azaltır. Gelecekteki salgın riskini azaltır. Evcil hayvanların, bağışıklık sistemini destekleyen antikorlar ve enzimler üretmesine yardımcı olur. Göz sağlığını destekler.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.