sadsad x
asdasd
Bio Pet Active Glucopet 60 Tablet Eklem Sağlığı Vitamini 90 Gr

Ürün Kodu : BPAC0009
Barkod Kodu : 8698931092076
Kedi ve Köpekler dostlarımızın sağlıklı ve güçlü eklemlere sahip olarak dilediklerince koşup oynayabilmeleri için özel olarak formüle edilmiş destek ürünüdür.Kondriotin de aynı şekilde tendon, cilt, kıkırdak dokusu, mukoza, bağ dokusu ve gözlerin yapı taşı olarak görev yapar.
Detaylı Bilgi
240,00 TL
204,00 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Bio Pet Active Glucopet 60 Tab Eklem Sağlığı Vitamini
  Kedi ve Köpekler İçin Eklem Güçlendirici

  Kedi ve Köpekler dostlarımızın sağlıklı ve güçlü eklemlere sahip olarak dilediklerince koşup oynayabilmeleri için özel olarak formüle edilmiş destek ürünüdür.
   
  Kalsiyum, insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da vücutta en fazla bulunan mineraldir. Kemiklerin ve dişlerin yapısını oluşturmanın yanı sıra kanın pıhtılaşmasında, eklemlerin yapılandırılmasında, kalp atışlarının düzenlenmesinde ve sinir sisteminin onarılmasında çok önemli görevleri vardır.
   
  Glukozamin evcil hayvanların vücudunda özellikle iskelet sisteminde çok önemli fonksiyonlara sahip bağ dokusunun ana maddelerindendir. Tendon bağ, omurlar arası disklerde, hücre zarında eklem içi yastıkçıklarda ve kıkırdak dokusunda bulunur.
   
  Kondriotin de aynı şekilde tendon, cilt, kıkırdak dokusu, mukoza, bağ dokusu ve gözlerin yapı taşı olarak görev yapar. 
   
  Glukozamin ve kondriotin birlikte kullanıldığında birbirlerinin etkilerini arttırılar.
  MSM Methylsulfonylmethane, organik sülfürün kaynağı, antioksidan bir molekül ve kıkırdağın yapısında bulunan kritik bir mineraldir.
   
  GlucoPET Glukozamin,kondriotin sülfat ve MSM nin yanı sıra Vitamin C,Vitamin D3 ve mangan gibi kemik ve eklem için gerekli tüm vitamin ve mineralleri yeterli miktarda ihtiva ederek, eklem ve kıkırdak doku bölgelerinde oluşacak ağrıları azaltır, direnci ve elastikiyeti arttır. Yaşlı dostlarımızın hareketliliklerinin kolaylaşmasına yardımcı olur.
   
   Glucosamine HCL  70.000 mg/kg
   Chondrotin Sülfat  50.000 mg/kg
   Methyl Sulfonyl Methane (MSM)  40.000 mg/kg


  Kullamı Şekli:
   Vitamin ve mangan ihtiyacını karşılamak amacıyla köpeklerin ve kedilerin her 10 kg. canlı ağırlığı için 1 tablet (1,5 gr.) hesaplanarak mamalarına ilave edilir veya direkt verilir.

   
  Not:Yem katkısıdır.Tedavi amaçlı kullanılamaz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.