sadsad x
asdasd
Bio Pet Active Vitalidog Köpekler İçin Multivitamin 75 Gr (150 Tablet)

Ürün Kodu : BPAC0023
Barkod Kodu : 8698931092014
Yavru ve yetişkin köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen ve koruyan vitamin karışımıdır.Köpeğinizin ihtiyaç duydugu vitaminleri sağlayarak tüylerinin parlak görünümde olmasına yardım olur ve stresten korur.Hamile köpeklerin gebelik dönemlerini sorunsuz geçirmelerini sağlar.
Detaylı Bilgi
137,65 TL
117,00 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Pet Active Vitalidog Köpekler İçin Multivitamin 150 Tablet 75 Gr.

  Yavru ve yetişkin köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen ve koruyan vitamin karışımıdır.Köpeğinizin ihtiyaç duydugu vitaminleri sağlayarak tüylerinin parlak görünümde olmasına yardım olur ve stresten korur.Hamile köpeklerin gebelik dönemlerini sorunsuz geçirmelerini sağlar.Yavru köpeklerin sağlıklı büyümelerinde destekleyici olur.Yaşlı köpeklerin artan vitamin ihtiyaçlarını karşılar.


  A vitamini, dostumuzun cildinde meydana gelebilecek kuruluk, sertleşme ve kaşıntının azaltılmasına yardımcı olur; hastalık ve kimyasalların zararlarına karşı onu korur.

  E vitamini, kalp-damar, göz ve sinirsel hastalıklar ve daha birçokları gibi yaşlanmadan ve stresten kaynaklanan hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

  Vitamin B9, Folik Asit, köpeklerin özellikle gebelik dönemlerinde ihtiyaç duydukları bir vitamindir. Gebelik öncesi dönemde de düzenli kullanıldığı takdirde anne karnındaki yavruların sağlıklı gelişimini destekler.


  Vitamin B5, Pantotenik Asit, anti-stres vitaminidir. Yeterli miktarda günlük B5 Vitamini alamayan sevimli dostumuz enfeksiyonlarla mücadele edemez.

  Vitamin H, Biotin, tüm hayvan dostlarının baş etmekte en çok zorlandığı konu olan tüy dökülmesi sorunuyla mücadele etmemizde bize ve köpeğimize yardımcı olan çok önemli bir vitamindir. Biotin sayesinde köpeğimiz o hayran olduğumuz sağlıkla parlayan ve dökülmeyen tüylere sahip olacaktır.


  İçindekiler :
  İnaktif bira mayası,pirinç kepeği,peyniraltı suyu tozu.


  Kullanma Talimatları :
  Vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla köpeklerin her 10 kg. canlı ağırlığı için 2gr. hesaplanarak yemlerine ilave edilir.1 tablet 0.5 gr. 


  Uyarılar :
  Sadece hayvan sağlığında kullanılır. Bu bir ilaç değil sadece yem katkısıdır. Tedavi amaçlı kullanılmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.