sadsad x
asdasd
Eastland Matatabi Tozu 20 Gr
Tedarik Kodu : 520-550995
Ürün Kodu : EAST0163
Barkod Kodu : 8712695509950
Kedilerin yaklaşık matatabi tozuna karşı duyarlıdır. Matatabi tozu, kediler için bir tür doğal uyarıcı ve sakinleştiricidir. Kediler, matatabi tozunu kokladığında, yaladığında veya çiğnediğinde, hareketli, enerjik ve oyuncu hale gelirler. Bazı kediler, matatabi tozuna karşı daha duyarlıdır ve daha fazla tepki verirler. 
Detaylı Bilgi
65,00 TL
55,25 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Eastland Kedi Matatabi Tozu 20 G r, kedilerin ilgisini çeken ve onları eğlendiren bir bitkidir. Kedilerin yaklaşık %70'i matatabi tozuna karşı duyarlıdır. Matatabi tozu, kediler için bir tür doğal uyarıcı ve sakinleştiricidir. Kediler, matatabi tozunu kokladığında, yaladığında veya çiğnediğinde, hareketli, enerjik ve oyuncu hale gelirler. Bazı kediler, matatabi tozuna karşı daha duyarlıdır ve daha fazla tepki verirler. 

  Eastland Kedi Matatabi Tozu 20 Gr, kediler için oyuncaklarda, saklanma yerlerinde ve yataklarda kullanılabilir. Ayrıca matatabi tozu, kediler için ödül maması olarak da kullanılabilir. Matatabi tozu, kedinizin stresini azaltmaya, enerjisini atmasına ve daha mutlu olmasına yardımcı olabilir. 

  Eastland Kedi Matatabi Tozu 20 Gr, kediniz için güvenli ve eğlenceli bir üründür. Kedinizin daha mutlu ve sağlıklı olmasını istiyorsanız, Eastland Kedi Matatabi Tozu 20 Gr'ı deneyebilirsiniz. İşte Eastland Kedi Matatabi Tozu 20 Gr'ın kediler üzerindeki etkileri: Kediler, matatabi tozunu kokladığında, yaladığında veya çiğnediğinde, hareketli, enerjik ve oyuncu hale gelirler.

  Matatabi tozu, kediler için bir tür doğal uyarıcı ve sakinleştiricidir.

  Matatabi tozu, kediler için güvenlidir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

  Matatabi tozu, kediler için oyuncaklarda, saklanma yerlerinde ve yataklarda kullanılabilir.

  Matatabi tozu, kediler için ödül maması olarak da kullanılabilir.

  Matatabi tozu, kedinizin stresini azaltmaya, enerjisini atmasına ve daha mutlu olmasına yardımcı olabilir.

  Ürün Özellikleri
  Özellik
  :
  Matatabi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.