sadsad x
asdasd
Ecurie Probio Cat Kediler İçin Probiotik Toz 30 x 2 gr

Ürün Kodu : X-1248
Sindirim sistemi hastalıkları ve tedavisi sırasında ouşabilecek olumsuz etkileri azaltır, dışkıda tutarlılığı artıran ve gaz seviyesini azaltan bağırsak flora düzenleyicidir.
Kullanımı : Günlük 2 gram saşe toz ürün yiyeceklerine karıştırılarak kullanılır.
Detaylı Bilgi
493,50 TL
399,00 TL
%19indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Probıocat mide ve bağırsak florasını dengeli geliştiren bir yem katkı maddesidir. Probiotikler antibotik kullanımına bağlı ya da enfeksiyona bağlı ishal tedavisine, enfeksiyonların yol açtığı iltihaplanmaların iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Sağlıklı bir sindirim ve bağışıklık sistemi ihtiyaçı için optimum verim alınabilecek şekilde formülize edilen probıocat içerdiği ;

  mannan ile; bağırsaklarda bulunan patojen mikroorganizmaların kolonizasyonunu sınırlamaya yardımcı olarak hastalıklara karşı korumada fayda sağlar.
  Beta glukan ile; beta glukanların yapısı proteinlerden oluştuğu için bağışıklığı korumada önemli rol oynarlar. Patojen bakterilerin bağırsakta yerleşmesini engellerler, bağırsakta tüketilen gıdaların geçiş süresini uzatarak sindirime yardımcı
  olurlar ve bağışıklık sistemini güçlendirirler. Bu sayede hastalıkların önüne geçerek birçok fayda sağlarlar.

  Enterecocus facium ile; sindirim sürecinden kurtulabildiği ve bağırsakta gelişime uygun olduğu için antibiotik kullanımına bir alternatif olarak düşünülmektedir. Diğer bileşenler gibi zararlı mikrorhanizma oluşumunu engelleme konusunda da fayda sağlar.
  Yenilenen formülümüz içerdiği organik aromatik bileşenlerle beraber daha rahat tüketim ve max. Fayda sağlamaktadır

  Kullanım:
  Günlük kullanım;kuru mama,yaş mama veya hertürlü yiyecek içerisine saşede bulunen ve 2gr olarak hazırlanmış ürün karıştırılarak tüketilir.
  Ürün kuru mama ile kullanılırken; yeterli miktarda destek ürünü mama kabında bulunan kuru mama üzerine eklenir ve karıştırılarak mama ile homojen olarak birleşmesi sağlanır. (ort. 20 ile 30 saniye arası çalkalanması yeterlidir)
  ürünlerimiz organik aromatik bileşenler içiren formüllerle hazırlanmış olup, bu sayede patili dostlarımıza fayda artırımı ve tüketim kolaylığı sağlanması hedeflenmiştir.

  İçerik:
  Mannan 36.000mg/kg, beta glukan 44.000mg/kg, enterecocus facium 15.000mg/kg

  Ambalaj:
  1 kutu içerinde 30 adet 2gr’lık saşe ürün bulunmaktadır.
  ürünlerimiz toz formundadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.