sadsad x
asdasd
Bio Pet Active Synbioflora Biotic Probiotic Kedi Tableti 30 Gr - 60 Tablet

Ürün Kodu : BPAC0087
Barkod Kodu : 8698931094124
SYNBIOFLORA, dengeli sindirim sağlığının korunmasına yardımcı olmak için kediler ve köpekler için özel olarak geliştirilmiş bir prebiyotik ve probiyotik bakteri kompleksi içeren bir besin takviyesidir.  Uygun sindirim ve bağırsak sağlığını desteklemeye yardımcı olan canlı (canlı) doğal olarak oluşan bir mikroorganizma kaynağı ve faydalı bakterilerin büyümesini desteklemek için ek prebiyotikler içerir.
Detaylı Bilgi
202,50 TL
172,25 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • SYNBIOFLORA, dengeli sindirim sağlığının korunmasına yardımcı olmak için kediler ve köpekler için özel olarak geliştirilmiş bir prebiyotik ve probiyotik bakteri kompleksi içeren bir besin takviyesidir.  Uygun sindirim ve bağırsak sağlığını desteklemeye yardımcı olan canlı (canlı) doğal olarak oluşan bir mikroorganizma kaynağı ve faydalı bakterilerin büyümesini desteklemek için ek prebiyotikler içerir.  Probiyotikler, sindirim sistemini ve genel sağlığı iyileştirmek için gerekli olan sindirim sisteminin dengesini kontrol etmeye yardımcı olarak bağırsaktaki mikroflora dengesini destekleyen faydalı mikroorganizmalardır.  Synbioflora’nın ana maddesi Enterococcus adı verilen probiyotik bir bileşiktir.

  Köpekler ve kediler için Enterococcus faecium, sağlıklı sindirime yardımcı olan ve iyi bakterileri artıran önemli bir doğal bileşendir.  Prebiyotikler, normalde kalın bağırsaklarda yaşayan faydalı bakteri kolonileri tarafından seçici olarak enerji için kullanılan sindirilemeyen liflerdir.  Evcil hayvanların bağırsak sağlığına yardımcı olmak için iki ana prebiyotik sınıfı bulunmuştur: fruktooligosakkaritler (FOS) ve mannan oligosakkaritler (MOS).  FOS, faydalı bakterilerin üremesini destekler ve zararlı bakterilerin büyümesini sınırlar.  MOS lifi şeker mannozunu içerir ve zararlı bakterilerin kolon duvarına tutunma kabiliyetini sınırlar, böylece hastalığa neden olmadan dışkıya (dışkıya) geçerler.  Bu prebiyotiklerin her ikisinin de kedilerde ve köpeklerde enfeksiyona neden olan ve bulaşıcı olmayan ishalin tedavisine yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.  Probiyotik ve prebiyotiklerin aynı ortamda çalışması, ortamı simbiyotik ilişkiye hazırlayarak etkinliğin artmasını sağlar.  FOS, MOS ve İnülin takviyesi hayvanlarda şişkinliği azaltmak açısından önemlidir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.