sadsad x
asdasd
Euro Gold Doğal Kızıl Dal Darı ( 5'li Paket )

Ürün Kodu : EURO0063
Barkod Kodu : 8681144130260
Finç, kanarya, paraket, muhabbet kuşu ve küçük papağanlar gibi kuşlar bu doğal ödülü çok severler. Dal darı kuşlarınızın mutlu sağlıklı ve de meşgul kalmasına yardımcı olur.Katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı içermez.Magnezyum ve fosfor kaynağıdır.Sinir sistemi, tendonlar, deri ve tırnaklar için yüksek silika içerir.Bir çok diğer tohuma göre yağ oranı düşüktür.
Detaylı Bilgi
41,00 TL
34,85 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • EuroGold Kızıl Dal Darı 5'li

  Finç, kanarya, paraket, muhabbet kuşu ve küçük papağanlar gibi kuşlar bu doğal ödülü çok severler. Dal darı kuşlarınızın mutlu sağlıklı ve de meşgul kalmasına yardımcı olur.

  * Katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı içermez.
  * Magnezyum ve fosfor kaynağıdır.
  Sinir sistemi, tendonlar, deri ve tırnaklar için yüksek silika içerir.
  Bir çok diğer tohuma göre yağ oranı düşüktür.

  Kızıl dal darılar, sarı dal darılara göre 3 kat daha fazla besin değerine sahiptirler. Kırmızı dal darılar Muhabbet kuşları, finçler, kanaryalar, sultan papağanları, cennet papağanları, papağanlar gibi bir çok kuş tarafından sevilmektedir.

  Dal darı tüm kafes kuşları tarafından sevilen mükemmel bir protein ve enerji kaynağıdır.  Kuşunuzun tutup tohumları yiyebilmesi açısından en doğru boyutlarda paketlenmiştir ve aynı zamanda kafeste sıkılan kuşların doğal hareketlerini yaparak eğlenceli vakitler geçirmesini sağlar.

  Besleme talimatları : Dal darı yı kafesin içinde kuşunuzun kolay erişebileceği bir noktaya koyun. Tohumlar bittikçe yenileyin, sürekli temiz su ile birlikte verin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.