sadsad x
asdasd
EuroCat Cat Grass Sindirim ve Tüy Yumağı Destekleyen Kedi Çimi

Ürün Kodu : EURO0068
Barkod Kodu : 8681144140016
Kediler için, yüksek kaliteli tohumlardan hazırlanmış, vitamin ihtiyacını karşılamanın yanısıra midesinde biriken tüy yumaklarının kusturularak uzaklaştırılmasına da yardımcı olan, topraksız ve hijyenik kedi çimidir.Kedi otu, sağlıklı sindirim için gerekli bir yardımcıdır. Kediniz yalanma sonucunda bol miktarda tüy yutar. Yutulan bu tüyler bağırsakta birikebilir. Kediotu, tüy yumaklarının oluşmasını engellemek ve sindirim sistemini düzenlemek için doğal bir yardımcıdır
Detaylı Bilgi
47,00 TL
39,95 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Eurogold Kedi Çimi

  Kediler için, yüksek kaliteli tohumlardan hazırlanmış, vitamin ihtiyacını karşılamanın yanısıra midesinde biriken tüy yumaklarının kusturularak uzaklaştırılmasına da yardımcı olan, topraksız ve hijyenik kedi çimidir.

  Kedi otu, sağlıklı sindirim için gerekli bir yardımcıdır. Kediniz yalanma sonucunda bol miktarda tüy yutar. Yutulan bu tüyler bağırsakta birikebilir. Kediotu, tüy yumaklarının oluşmasını engellemek ve sindirim sistemini düzenlemek için doğal bir yardımcıdır. Kedilerin çoğu çim yemekten hoşlanırlar. Sindirim sisteminin rahatlaması yanısıra, ekstra vitamin de alınmasını sağlar.

  Eurogold Kedi Çimi, Mide ve bağırsaklarda kötü kokuya neden olan bakterilerin üremesini engeller. Eurogold Kedi Çimi yavru kediler için de uygun ekstra yumuşak çimdir. Kedilere düzenli olarak verilmesi sağlıkları açısından son derece yararlıdır.

   

  Ürünün Kullanım Şekli

  Paketin altını sivri bir cisimle deldikten sonra, üst kapağı paketin altına yerleştiriniz

  Sürekli nemli kalacak şekilde her gün sulayınız

  6-7cm. uzunluğa eriştiğinde kedilerinize verebilirsiniz

  10cm'den fazla uzayan çimleri kesebilirsiniz

  Çimlendikten sonra üç ila altı hafta arası dayanır

  Altı haftadan sonra yenisi ile değiştirilmelidir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.