sadsad x
asdasd
FURminator 691663 Dual Brush Çift Yüz Köpek Tarağı

Ürün Kodu : FURM0026
Barkod Kodu : 4048422141310
Köpekler için, ölü tüylerin toplanması ve kopmuş tüylerden arınmasını sağlayan tel yüzeyi ve tüylerin düzelmesini kolaylaştıran kıl uçlu iki yüzeyi bulunan, 21 cm uzunluğunda, kolay kavranabilen, köpek tüy bakım fırçasıdır.Fırça yüzeyleri 9 x 7 cm ebatlarındadır. Tarağın telli yüzeyi, paslanmaz çelikten yapılmıştır. Tarağın tutma kısmı ergonomik yapısıyla rahat bir kullanım sağlar.
Detaylı Bilgi
581,00 TL
453,15 TL
%22indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Köpekler için, ölü tüylerin toplanması ve kopmuş tüylerden arınmasını sağlayan tel yüzeyi ve tüylerin düzelmesini kolaylaştıran kıl uçlu iki yüzeyi bulunan, 21 cm uzunluğunda, kolay kavranabilen, köpek tüy bakım fırçasıdır.

   

  Fırça yüzeyleri 9 x 7 cm ebatlarındadır. Tarağın telli yüzeyi, paslanmaz çelikten yapılmıştır. Tarağın tutma kısmı ergonomik yapısıyla rahat bir kullanım sağlar. Kısa tüylü, uzun tüylü ve çift katmanlı kaba tüy tipleri için kullanılabilmektedir. Fırça uçlarının zarar görmemesi için, iki adet koruyucu kapağı bulunmaktadır. Fırça yüzeyinde anti mikrobiyal plastik kullanılmıştır.

   

  Anti-Statik kıl uçları sayesinde tüylerin yönünü düzeltir ve kabarık görünmesini sağlar. Zayıf tüyleri kolayca toplar bu sayede tüylerin topaklaşıp dökülmesini minimize eder. Çoklu kıl uçları köpeğinizin derisine zarar vermez aksine her dokunuş köpeğinizin hoşuna gidecektir. Ergonomik sap sayesinde tarama sırasında elleriniz tarağı tam kavrar.

  Ürün Ölçüsü:19x6,5 Cm


  Not Ürün rengi değişkenlik gösterebilir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.