sadsad x
asdasd
Gimpet Cat Milk Yavru Kedi Süt Tozu Taurinli 200 Gr

Ürün Kodu : GPET0040
Barkod Kodu : 4002064426204
Gimpet Cat-Milk doğal anne sütü örnek alınarak tasarlanmıştır. GIMPET Cat-Milk gözlerin görme gücü ve sağlıklı bir kalp için gereken Taurin içerir. Sütte bulunan hayvansal kökenli protein ve yağ bileşenleri kedi yavrularının sahip olduğu hassas midenin özel ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir.
Detaylı Bilgi
459,00 TL
390,00 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Gimcat Cat Milk Yavru Süt Tozu Taurinli 200 Gr.
  GIMPET Cat-Milk doğal anne sütü örnek alınarak tasarlanmıştır. GIMPET Cat-Milk gözlerin görme gücü ve sağlıklı bir kalp için gereken Taurin içerir. Sütte bulunan hayvansal kökenli protein ve yağ bileşenleri kedi yavrularının sahip olduğu hassas midenin özel ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Buna ek olarak Cat-Milk doğal arakidonik asit içerir, bu asit sağlıklı bir deri ve tüy yapısı için elzem olup tüylerin parlamasını sağlar. Klasik balast maddelerinin yanı sıra GIMPET Cat-Milk, basal besiyeri olarak sütle beraber yüksek oranda bir TGOS laktoz türevi içermektedir. Diyet lifleri, bağırsak florası için önem taşımaktadır.
  Kedi türüne özel bilişimi sayesinde GIMPET Cat-Milk şu durumlar için çok uygundur:

  - Annesiz kedi yetiştirme
  - Kedi yavruları için ek besin
  - Hamile ve emziren kedilerle, yaşlı ve zayıf kediler için ek besin
  - Savunma gücünün pekiştirilmesi
  - Kedi yavrularının yetiştirilmesi (özellikle katı mamaya geçiş döneminde)

  Yavru kediler için tamamlayıcı mama
  Yavru kedilerin doğru beslenmesi, sağlıklı gelişimleri için çok önemlidir. Gimcat Expert Line Yavru Keçi Sütümüz, doğal anne sütünden modellenmiştir. Bu nedenle sindirimi kolaydır ve küçük yavru kediler için doğumdan itibaren kedinize doğrudan özel beslenme sağlar.

  Bileşim: Süt ve süt türevleri (keçi sütü), sıvı ve katı yağlar (araşidonik asit, alg yağı), şeker, bitkisel kökenli türevler, frukto-oligosakkarit.
  Analitik Bileşenler: Nem %4.00, Ham Protein %35.50, Ham Yağ %30.50, Ham Lif            %2.00, Ham Kül %4.50, Kalsiyum %0,10, Fosfor %0,10.
  Besleyici Katkı Maddeleri: A Vitamini 1.600IU, Vitamin D3 200.0IU, Vitamin E 503mg, Vitamin B1 5.0mg, Vitamin B2 3.6mg, Vitamin B6 2.3mg, Vitamin B12 20.0mcg, Folik asit 0.7mg, Biyotin 68.0mcg, Niasin 35.7mg, Kalsiyum- D-pantotenat 5.1mg, Taurin 1304mg, L-Karnitin 400mg, Kolin klorür 3085mg.
   
  Karıştırma Talimatı
  Gimpet Cat-Milk süt tozu hemen hemen kaynar durumda olan az miktarda suyla karıştırılır. Ardından kalan su hızlıca karıştırılarak ilave edilir. Vücut ısısına gelince kediye verilir. Hijyen son derece önemlidir. Her besleme için taze hazırlanır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.