sadsad x
asdasd
Hills Small&Miniature Puppy Tavuk Etli Küçük Irk Yavru Köpek Maması 1,5 Kg

Ürün Kodu : HLLS0129
Barkod Kodu : 052742281704

Doğal savunma sistemi için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan karışımı.Öğreme yetisini, beyin ve göz gelişimini destekleyen bir çeşit omega-3 yağ asidi olan doğal DHA katkısı.Hassas sindirim sistemi için doğal içerik maddeleri, ilave vitamin ve mineraller..Sağlıklı deri ve tüy yapısı için özel omega-6 yağ asitleri ve diğer besin maddeleri karışımı.

Detaylı Bilgi
115,00 TL
92,00 TL
%20indirim
Havale Fiyatı: 90,16 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Hills Puppy Small Miniature Chicken Küçük Irk İçin Tavuklu Köpek Maması 1.5 kg

  0 -12 aylık, küçük ve/veya minyatür ırk köpeklerin; tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş , beyin, kas ve kemik gelişimini destekleyici , aynı zamanda balık yağından elde edilen DHA ve yüksek oranda antioksidan içeren premium mamadır.


  Önemli faydaları :

   

  Doğal savunma sistemi için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan karışımı

  Öğreme yetisini, beyin ve göz gelişimini destekleyen bir çeşit omega-3 yağ asidi olan doğal DHA katkısı

  Hassas sindirim sistemi için doğal içerik maddeleri, ilave vitamin ve mineraller.

  Sağlıklı deri ve tüy yapısı için özel omega-6 yağ asitleri ve diğer besin maddeleri karışımı.


  GÜNLÜK BESLEME MİKTARLARI

  Bu aralıklar yalnız bir başlangıç noktasıdır çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları değişiklik gösterir.1Verilecek miktarı ideal vücut ağırlığına göre ayarlayınız.

  Bu mamayı ilk kez kullanıyorsanız, evcil hayvanın yeni maması ile eski mamasını karıştırarak veriniz. 7 günlük periyotta eski mama miktarını azaltırken, yeni mamanın miktarını arttırarak kademeli geçiş yapınız.


  YAVRU KÖPEKLER

  Science PlanTM Puppy Small & Miniature sütten kesilmeyi takiben yavru köpek 1 yaşına gelinceye kadar kullanılmalıdır. Annesini emen köpek yavruları için, mamaya biraz su ilave ediniz, hamur kıvamına getiriniz. Yavru köpek kuru mamayı yiyebilir hale gelinceye dek, mamanın içerisine eklediğiniz su miktarını azaltarak ilerleyiniz.

  Günlük besleme miktarı her bir köpek yavrusu için değişiklik gösterir. Bu nedenle günlük besleme miktarları ideal ağırlığı koruyacak şekilde ayarlanması ve günlük 2-4 öğün şeklinde düzenlenmelidir. (yaş ile birlikte günlük öğün sayısı azaltılabilir)


  İçerik : 

   

  Kurutulmuş tavuk ve hindi eti (tavuk eti 36%, hindi eti 4%, toplam kanatlı 54%), mısır, buğday, hayvansal yağ, kanatlı iç organları, pirinç, mısır gluteni unu, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, keten tohumu, domates püresi, ıspanak tozu, narenciye küspesi, üzüm posası, vitamizler, iz elementler, taurin ve beta karoten. Tokoferol ve sitrik asit ile doğal olarak korunmaktadır

  Ürün Özellikleri
  Yaş
  :
  Yavru
  Boyut
  :
  Küçük, Minyatür
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Paket Boyutu
  :
  Mini (0-1.9 Kg)
  Aroma
  :
  Tavuk
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.