sadsad x
asdasd
Karlie 47044 Köpek Eğitimi - İkili Clicker 7x3x4cm (Turuncu)

Ürün Kodu : KARL0366
Barkod Kodu : 4016598470442
Karlie clicker köpek eğitimi aparatı, köpeğinizin olumlu şartlandırma yoluyla eğitimini sağlamak amacıyla kullanılır. İki şekilde kullanıma uygundur.
Köpek clickerının bir butonu daha derin ve tok, diğer butonu ise daha yüksek ses çıkarır. Böylece birden fazla köpek eğitiminde veya farklı bir koşullandırma için kullanılabilir.
Detaylı Bilgi
190,00 TL
161,50 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Karlie Köpek Eğitimi - İkili Clicker 7x3x4cm (Turuncu)

  Karlie clicker köpek eğitimi aparatı, köpeğinizin olumlu şartlandırma yoluyla eğitimini sağlamak amacıyla kullanılır. İki şekilde kullanıma uygundur.
  * Köpek clickerının bir butonu daha derin ve tok, diğer butonu ise daha yüksek ses çıkarır. Böylece birden fazla köpek eğitiminde veya farklı bir koşullandırma için kullanılabilir.
  * Köpek Clickerı 7 x 3 x 4 cm ebatlarındadır.
  * Bir yere asmaya uygun lastik ipi bulunur, ip istendiğinde çıkarılabilir.
  * Köpeğiniz doğru bir davranış sergilediğinde butona basmanız yeterlidir.
  * Köpeklerde eğitim amacıyla kullanılır.
  Clicker ile köpek eğitiminin ilk aşaması çıkan sesi köpeğinize tanıtmaktır. Klasik şartlandırma işlemi olan çalışmada mutlaka ödül kullanılmalıdır. Sevdiği ödülü küçük parçalar halinde önceden hazırlayın ve her click sesinden sonra mutlaka verin. Bir süre sonra hayvanınız her click sesinden sonra ödül almak için yanınıza gelecektir.
  Eğitimin ikinci aşaması, istediğiniz davranışı yapmasını sağlamaktır. Bu aşamada köpeğiniz istediğiniz şeyi yaptığında clickera basın ve sonra ödül verin. Tekrar eden çalışmalar sonrasında, iyi bir şey yaptığında ödül aldığını öğrenecek ve zamanla click sesi ona istenilen eylemi çağrıştıracaktır. Bu eğitimin başarıya ulaşmasında takip ve zamanlama çok önemlidir. Örneğin, köpeğiniz havladığında değil sustuğunda ya da yanınıza geldiğinde clickera basarak ödül vermeniz, eğitim sürecinin başarı ile tamamlanmasını sağlayacaktır.

  Uyarılar;
  * Click sesinden sonra mutlaka yiyecek veriniz.
  * Gerekmediği zamanlarda clicker ile oynamayınız, basmayınız ve başka bir kimsenin oynamasına izin vermeyiniz.
  * Başka birinin ödül vermesine müsade etmeyiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.