sadsad x
asdasd
Orijen Puppy Large Tahılsız Büyük Irk Yavru Köpek Maması 11,4 Kg

Ürün Kodu : ORJE0025
Barkod Kodu : 0649921811236
ORIJEN Puppy Large tarifi, taze veya çiğ + serbest dolaşan tavuk ve hindi, serbest avlanan balıklar ve kafessiz yumurtalar gibi %85 kaliteli hayvansal malzemelerle paketlenmiştir . Wholeprey hayvanlarının zengin içeriğiyle, ORIJEN köpek maması, köpeklerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın en yoğun besleyici, sulu kısımlarıyla yapılır.
Detaylı Bilgi
4.685,87 TL
3.982,99 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Orijen Puppy Large Tahılsız Büyük Irk Yavru Köpek Maması

  Tüm büyük cins köpek yavruları, Biyolojik Olarak Uygun bir diyette en iyisini yapar: en üst düzeyde gelişmeyi desteklemek için kaliteli hayvansal bileşenlerden protein ve yağ açısından zengin olan bir diyet. ORIJEN Puppy Large tarifi, taze veya çiğ + serbest dolaşan tavuk ve hindi, serbest avlanan balıklar ve kafessiz yumurtalar gibi %85 kaliteli hayvansal malzemelerle paketlenmiştir . Wholeprey hayvanlarının zengin içeriğiyle, ORIJEN köpek maması, köpeklerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın en yoğun besleyici, sulu kısımlarıyla yapılır. 

  - %38 zengin besleyici protein oranı ve %20 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN yavru köpeklerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.
  - Diğer hiçbir yavru köpek mamalarına benzemeyen ORIJEN’in etlerinin 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dâhil ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).
  - Taze tavuk, hindi ve balıktan gelen etlerin 1/3’ü büyüyen yavru köpeğiniz için besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de hava ile kurutulmaktadır.
  - Yoğun besleyici WholePrey oranlarında taze et, organ ve kıkırdak ile taze bütün balık ve taze bütün yumurtalarıyla yavru köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besinleri sağlayan doğal bir kaynaktır.
  - Dondurularak kurutulmuş tavuk ve ciğer içeriği aromayı doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenen yavru köpekler için bile inanılmaz lezzetli kılar.

  İÇİNDEKİLER : Taze tavuk eti (14%), taze hindi eti (7%), taze tüm yumurta (7%), taze tavuk ciğeri (6%), taze bütün pisi balığı (5%), taze bütün ringa balığı (5%), taze hindi ciğeri (5%), taze tavuk boynu (4%), taze tavuk kalbi (4%), taze hindi kalbi (4%), tavuk (suyu alınmış, 4%), hindi (suyu alınmış, 4%), Taze uskumru (suyu alınmış, 4%), bütün sardalya (suyu alınmış, 4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, mercimek lifi, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, bütün etiyopya fasulyeleri, ringa balığı yağı (1%), tavuk kıkırdağı (1%), tavuk yağı (1%), güneşte kurutulmuş yonca, Tavuk ciğeri (dondurularak kurutulmuş), hindi ciğeri (dondurularak kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.
  TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Çinko şelat: 100 mg; NCIMB10415 Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium 600×10^6 CFU.

  ANALİTİK BİLEŞENLER : 
  Ham protein : 38 %
  Yağ içeriği (min) : 16 %
  Ham kül (maks.) : 7 %
  Jambon lifi (maks.) : 6 %
  Kalsiyum (min.) : 1.3 %
  Fosfor (min.) : 1.1 %
  Omega-6 yağ asitleri (min.) : 2.8 %
  Omega-3 yağ asitleri (min.) : 0.9 %
  DHA  (dk.) : 0.3 %
  EPA  (dk.) : 0.2 %
  Glukozamin (dk.) : 1400 mg/kg
  Kondroitin sülfat (min.) : 1200 mg/kg
  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Yaş
  :
  Yavru
  Boyut
  :
  Büyük, Dev
  Tahıl
  :
  Tahılsız
  Paket Boyutu
  :
  Büyük (11-15 Kg)
  Aroma
  :
  Tavuk
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.