sadsad x
asdasd
Orijen Tundra Etli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg

Ürün Kodu : ORJE0050
Barkod Kodu : 064992283186
ORIJEN Tundra tarifi, kedinize taze veya çiğ ördek,gökkuşağı alabalığı, bütün sardalya ve çiftlikte yetiştirilmiş geyik eti gibi besleyici protein ve besinleri sağlar. Wholeprey hayvanlarının zengin içeriğiyle, ORIJEN kedi maması, kedilerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın en yoğun besleyici, sulu kısımlarıyla yapılır.
Detaylı Bilgi
2.351,76 TL
1.999,00 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Orijen Tundra Etli Tahılsız Kedi Maması
   
  Doğanın istediği gibi besleyen protein açısından zengin tariflerin gücüyle evcil hayvanınızın gelişmesine yardımcı olun. Zorunlu etoburlar olarak, modern kediler ataları gibi inşa edilmiştir ve çeşitli hayvansal içeriklerden elde edilen protein ve yağ açısından zengin Biyolojik Olarak Uygun bir diyetle gelişirler. ORIJEN Tundra tarifi, kedinize taze veya çiğ ördek, Arktik kömürü, gökkuşağı alabalığı, bütün sardalya ve çiftlikte yetiştirilmiş geyik eti gibi besleyici protein ve besinleri sağlar. Wholeprey hayvanlarının zengin içeriğiyle, ORIJEN kedi maması, kedilerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın en yoğun besleyici, sulu kısımlarıyla yapılır.
   
  - %40 zengin besleyici protein oranı ve %18’la sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN kedilerinizi ve yavru kedilerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.
  - Diğer hiçbir kuru kedi mamasına benzemeyen ORIJEN’in etlerinin 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dahil ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).
  - Etlerin 1/3’ü sadece taze etlerle sağlanamayacak konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.
  - Yoğun besleyici WholePrey oranlarında taze et (kas eti, organ ve kıkırdaklarıyla) kedinizin ihtiyacı olan tüm besinleri sağlar.
  - Dondurularak kurutulmuş ciğer içeriği aroma ve lezzetliliği doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenenler için bile inanılmaz lezzetli kılar.
   
  İÇİNDEKİLER : Taze keçi eti (5%), taze yaban domuzu eti (5%), taze karaca eti (5%), taze kutup alabalığı (5%), taze ördek eti (5%), taze koyun eti (4%), taze çelikbaş alabalığı (4%), taze ördek ciğeri (4%), taze yaban domuzu ciğeri (4%), taze yaban domuzu böbreği (4%), taze uskumru (suyu alınmış, 4%), taze bütün ateş balığı (4%), kuzu (suyu alınmış, 4%), koyun eti (suyu alınmış, 4%), Alaska morina balığı (suyu alınmış, 4%), bütün mavi mezgit (suyu alınmış, 4%), ördek yağı (4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, mercimek lifi, taze koyun işkembesi (1,5%), ringa balığı yağı (1%), taze keçi yüreği (1%), taze keçi böbreği (1%), taze keçi ciğeri (0,5%), taze geyik yüreği (0,5%), taze karaca eti ciğeri (0,5%), taze koyun ciğeri (0,5%), taze yaban domuzu yüreği (0,5%), bütün etiyopya fasulyeleri, keçi ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), karaca ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze pancar yaprakları, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, saparna kökü, ebegümeci kökü, kuşburnu, ardıç meyveleri.
   
  TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Amino asit hidrat, çinko şelat: 100 mg; Bakır şelat: 11 mg; Choline chloride: 1200mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.
   
  ANALİTİK BİLEŞENLER : 
  Ham protein (min.) 40 %
  Yağ içeriği (min) 20 %
  Ham kül (maks.) 9 %
  Ham lif (maks.) 3 %
  Nem (maks.) 10 %
  Kalsiyum (min.) 1.9 %
  Fosfor (min.) 1.4 %
  Magnesium (min.) 0.1 %
  Taurine (min.) 0.2 %
  Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.4 %
  Omega-3 yağ asitleri (min.) 1 %
  DHA (min.) 0.3 %
  EPA (min.) 0.2 %
  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Tahıl
  :
  Tahılsız
  Üretim Yeri
  :
  İthal
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Paket Boyutu
  :
  Mini (0-1.9 Kg)
  Aroma
  :
  Balık, Etli, Ördek
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.