sadsad x
asdasd
Pro Plan Live Clear Senior Sterilised Hindili Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1,4 Kg

Ürün Kodu : PROP0125
Barkod Kodu : 7613287232731
PRO PLAN LIVECLEAR Sterilised Senior, Zengin Hindi Etli, Prebiyotik, Antioksidan, omega-3 ve omega-6 Yağ asitlerinin özel bir kombinasyonu sayesinde uzun ve sağlıklı bir yaşam için gerekli hayati organları ve fonksiyonları (Bağışıklık Sistemi, böbrekler, sindirim sistemi) destekler. Ayrıca dengeli mineral içeriği sayesinde Kısırlaştırılmış kedilerin üriner sistem sağlığını korurken içeriğindeki yüksek Protein, artırılmış Lif ve düşük karbonhidrat seviyesi ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.
Detaylı Bilgi
209,99 TL
167,99 TL
%20indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • PRO PLAN® LIVECLEAR® Sterilised Senior 7 Yaş Üstü Yetişkin Kediler için, Zengin Hindi Etli

  Yüksek lezzete sahip, %100 tam, dengeli ve olağanüstü beslenme sağlayan çığır açan kedi maması. Günlük ve düzenli beslemenin üçüncü haftasından itibaren, kedi tüyünde bulunan alerjenleri ortalama %47 oranında güvenli bir şekilde azaltır. Ana Protein kaynağı yüksek kaliteli hindi etidir. Renklendirici ve tatlandırıcı içermez.

   

  PRO PLAN® LIVECLEAR® Sterilised Senior, Zengin Hindi Etli, Prebiyotik, Antioksidan, omega-3 ve omega-6 Yağ asitlerinin özel bir kombinasyonu sayesinde uzun ve sağlıklı bir yaşam için gerekli hayati organları ve fonksiyonları (Bağışıklık Sistemi, böbrekler, sindirim sistemi) destekler. Ayrıca dengeli mineral içeriği sayesinde Kısırlaştırılmış kedilerin üriner sistem sağlığını korurken içeriğindeki yüksek Protein, artırılmış Lif ve düşük karbonhidrat seviyesi ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.

   

  PRO PLAN® LIVECLEAR®, alerjenleri azaltmak için kullanılan diğer yöntemlerin yerine geçmekten ziyade, kedilerin yaşadığı evlerdeki alerjen yükünü azaltmaya yardımcı olmak için ek bir önlemdir ve kediniz için mükemmel beslenme sağlar.

   

  Kediniz kaç kilo?

  7 Yaş Üstü Yetişkin Kedi

   

  Vücut Ağırlığı (kg)            7 - 11 yaş arası için (gr/gün)        12 yaş üzeri için (gr/gün)

  3             40           45

  5             65           75

  7             90           105

  Sürdürülebilir sonuçlar için, kedinizi günlük ve düzenli olarak LiveClear ile besleyin. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edin.

   


  malzemeler

  Hindi (% 14), kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır Protein küspesi, pirinç, soya küspesi, buğday gluteni,buğday, domuz Yağı, mısır nişastası, kurutulmuş yumurta, orta buğday, Hindiba (%2), mineraller, soya fasulyesi Yağı, selüloz, balık Yağı, dijest, yumurta sarısı tozu, maya.

   

  PRO PLAN® LIVECLEAR® Sterilised Senior 7 Yaş Üstü Yetişkin Kediler için, Zengin Hindi Etli

   

  Ana Besin Değerleri       Kuru Mama

  Analiz Değerleri:             

  Protein 40%

  Yağ         15%

  Ham Kül               6.5%

  Ham Lif 3.0%

  Omega-3 yağ asidi          0.5%

  Omega-6 yağ asidi          3.1%

  Metabolik enerji (ME) ¹                3.97 Kcal/gr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.