sadsad x
asdasd
Royal Canin Labrador Retriever Irk Köpek Maması 12 Kg + 10 Adet Temizlik Mendili

Ürün Kodu : RCAN0060
Barkod Kodu : 3182550719544
Royal Canin Labrador Retriever , tüylerin yapısı için thioaminoasitlerle( metiyonin ve sistin) kombine %30 oranında protein içerir, parlak ve ışıltılı tüyler için yağ asitleri ile kuvvetlendirilmiştir, deri ve tüylerin sağlığını korumak için özel birleşim (çinko, vitamin A ve B, özel amino asitler) içerir.
Detaylı Bilgi
651,00 TL
488,25 TL
%25indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • ROYAL CANIN Labrador Retriever (15 AYLIKDAN BÜYÜK LABRADOR RETRIEVER CİNSİ YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN)


  ROYAL CANIN Labrador Retriever , bu çok sevilen ve değerli cinsin tüm özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kusursuz ve doğru besinsel bir yanıttır.

  ROYAL CANIN Labrador Retriever , tüylerin yapısı için thioaminoasitlerle( metiyonin ve sistin) kombine %30 oranında protein içerir, parlak ve ışıltılı tüyler için yağ asitleri ile kuvvetlendirilmiştir, deri ve tüylerin sağlığını korumak için özel birleşim (çinko, vitamin A ve B, özel amino asitler) içerir.

  ROYAL CANIN Labrador Retriever , yüksek seviyede glukozamin ve kondroitin (kondro koruyucu ajanlar), EPA-DHA yağ asitlerin (Omega 3) anti-inflamatuar etkisi ve oksidatif lezyonlardan korumak için manganez ve antioksidant birleşimi ile eklemlerin korunmasına yardım eder.

  ROYAL CANIN Labrador Retriever içeriğindeki, yüksek seviyede protein (%30) ve sadece %13 yağ, yavaş sindirim sağlayan böylece öğünler arası yeme tutkusunun azalmasını sağlayan arpa ve yağ reservlerinin mobilizasyonunu sağlayan L-karnitin ile aktivitesi için gerekli enerjiyi sağlarken ideal vücut kilosunun korunmasına yardım eder. Yüksek oranda lutein ve ksantofiller ile lens ve retinanın gelişmesine yardımcı olur ve korur. Yaşlanmayı önlemek için sinerjik antioksidant kompleks (vitamin E ve C, taurin ve lutein) içerir. Bu bileşimin köpeğe yaşamı boyunca verilmesi sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesine sebep olur.

  ROYAL CANIN Labrador Retriever 30 tanelerinin büyüklüğü sayesinde daha fazla çiğnemeye teşvik eder, böylece dişlerde mekanik fırçalama etkisi yaratarak, dental plak oluşumunu önler. Böylece tartar indeksi %41 oranında azaltılır. İlave edilmiş kalsiyum şelat ajanları, dental plak mineralizasyonu ve tartar oluşumunu %73 oranında azaltarak önler.

  İÇERİĞİ: Kümes hayvanları, çok yüksek oranda, kaliteli hayvansal protein kaynağı, pirinç, mısır ve arpa kombinasyonu, şekerpancarı küspesi, esansiyel yağ asitleri kaynağı olarak balık ve bitkisel yağlar (hodan yağı dahil), şelat iz elementler, esansiyel vitaminler(A,B,C,D3,E....), sinerjik antioksidant kompleks.

   

  Ürün Özellikleri
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Boyut
  :
  Büyük
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Paket Boyutu
  :
  Büyük (11-15 Kg)
  Aroma
  :
  Kümes Hayvanı
  Irk
  :
  Labrador Retriever
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Kampanyalı
  :
  Hediyeli
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.