sadsad x
asdasd
Royal Canin Medium Puppy Gravy Köpek Yaş Maması 140 Gr x 10 Adet

Ürün Kodu : X-1705
Barkod Kodu : 9003579008324
Medium Puppy in Gravy, orta ırk yavru köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. Bu özel mama, orta ırk, büyüme dönemindeki yavru köpekler için mükemmel boyut, doku ve tada sahip olarak tasarlanmış iştah açıcı sos taneleri içerir. Bu formül, yavru köpeklerin bağışıklık sistemi hala gelişirken doğal savunma mekanizmasını desteklemeye yardımcı olan C ve E Vitamini gibi besin öğelerini içerir. Formül ayrıca yavru köpeklerde sağlıklı beyin gelişimini desteklemeye yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış Omega-3 yağ asitleri (DHA gibi) ile zenginleştirilmiştir.
Detaylı Bilgi
550,00 TL
380,00 TL
%31indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Royal Canin Medium Puppy Gravy Köpek Yaş Maması 140 Gr x 10 Adet

  Orta ırk yavru köpekler için (yetişkin ağırlığı 11 ila 25 kg arası) mama (tam yem) - 12 aylığa kadar

  FAYDALARI

  Süt dişleri için yumuşak doku: Büyüme dönemindeki büyük ırk yavru köpekler için mükemmel tane boyutu, doku ve tat.

  Güçlü bağışıklık sistemi: E ve C vitaminleri de dahil olmak üzere bilimsel olarak kanıtlanmış bir kompleksin dahil edilmesiyle yavru köpeğin sağlıklı bağışıklık sisteminin gelişimini destekler.

  Beyin gelişimi: Yavru köpeklerin beyin gelişimini desteklediği ve erken yavru köpek eğitimi sırasında öğrenmeyi teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış bir omega-3 yağ asidi (DHA) ile zenginleştirilmiştir.

  ÜRÜN AYRINTILARI

  ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy, orta ırk yavru köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. Bu formül, yetişkin ağırlığı 11-25 kg'a ulaşması gereken 2 ila 15 aylık yavru köpekler için uygundur. Bu özel mama, orta ırk, büyüme dönemindeki yavru köpekler için mükemmel boyut, doku ve tada sahip olarak tasarlanmış iştah açıcı sos taneleri içerir. Bu formül, yavru köpeklerin bağışıklık sistemi hala gelişirken doğal savunma mekanizmasını desteklemeye yardımcı olan C ve E Vitamini gibi besin öğelerini içerir. Formül ayrıca yavru köpeklerde sağlıklı beyin gelişimini desteklemeye yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış Omega-3 yağ asitleri (DHA gibi) ile zenginleştirilmiştir. Yararlı prebiyotikler ve sindirilebilirliği yüksek proteinlerin birleşimi sayesinde, ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy, yararlı prebiyotikler ve yüksek sindirilebilirlikli proteinlerin kombinasyonu sayesinde, iyi bir sindirim için sağlıklı bir bağırsak mikrobiyotası (bağırsak florası) dengesini desteklemeye de yardımcı olur.  ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy yavru köpeğinize olumlu bir duyusal deneyim sunar, sağlıklı sıvı alımını destekler ve ROYAL CANIN® Medium Puppy kuru mama ile karışık besleme için mükemmeldir. Yavru köpeğiniz 15 aylık olduğunda, yetişkin bir köpek olarak beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak uyarlanmış bir beslenme şekline ihtiyaç duyacaktır. Bu aşamada, kuru mama veya sos içinde taneler halinde sunulan ROYAL CANIN® Medium Adult'a geçebilirsiniz.

  Ürün Özellikleri
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Üretim Yeri
  :
  İthal
  Yaş
  :
  Bebek (0-4 Ay), Yavru
  Paket Boyutu
  :
  140 Gr
  Kampanyalı
  :
  Çoklu Paket
  Özellik
  :
  Hassas Sindirim, Bağışıklık Sistemi, Ağız ve Diş Sağlığı
  Aroma
  :
  Kümes Hayvanı
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Cinsi
  :
  Parça Etli, Soslu
  Boyut
  :
  Orta Irk
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.