Royal Canin X-Small Küçük Irk Köpek Maması 1,5 Kgx2 Adet


Ürün Kodu : X-0725

X-SMALL Adult , ağırlıkları 4 kg'a kadar olan çok küçük köpeklerin küçük çeneleri, yüksek enerji gereksinimleri ve kabızlığa olan hassasiyetleri gibi ortak özelliklerini destekleyen beslenme çözümleri sunar. Titizlikle oluşturulmuş bir Health Nutrition formülü, uzun ve sağlıklı bir yaşamın garantilenmesine yardımcı olabilir.Kabızlığa yatkın olan çok küçük köpeklerde sağlıklı bağırsak geçişini destekler.Deri ve tüy sağlığını destekler

Detaylı Bilgi
211,00 TL
155,50 TL
%26indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • X-SMALL Adult , ağırlıkları 4 kg'a kadar olan çok küçük köpeklerin küçük çeneleri, yüksek enerji gereksinimleri ve kabızlığa olan hassasiyetleri gibi ortak özelliklerini destekleyen beslenme çözümleri sunar. Titizlikle oluşturulmuş bir Health Nutrition formülü, uzun ve sağlıklı bir yaşamın garantilenmesine yardımcı olabilir.

   

  Kabızlığa yatkın olan çok küçük köpeklerde sağlıklı bağırsak geçişini destekler

  Deri ve tüy sağlığını destekler

  İdrar yolu sağlığının desteklenmesi için uygun bir üriner pH ile formüle edilmiştir

  Küçük çenelerin diş sağlığını destekler

   

  SAĞLIKLI BAĞIRSAK GEÇİŞİ

  Çok küçük ırk köpekler, kabızlığa yatkındır. Dengeli lif tüketimi (psilyum içeriği), bağırsak geçişini kolaylaştırır ve yüksek sindirilebilir proteinler sayesinde, sağlıklı dışkı oluşumuna katkıda bulunur

   

  TÜY SAĞLIĞI

  Bu formül, sağlıklı deri ve tüy yapısını desteklemeye yardımcı olan besinleri içerir. EPA-DHA ile zenginleştirilmiştir.

   

  ÜRİNER SİSTEM SAĞLIĞI

  Çok küçük ırk köpeklerde, üriner sistem sağlığını korumaya yardımcıdır.

   

  DİŞ SAĞLIĞI

  Kalsiyum bağlayan ajanlar sayesinde, tartar oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

   

  Bileşim

   

  Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanı eti, mısır, hayvansal yağlar, mısır unu, mısır gluteni, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel protein ızolatı*, hindiba küspesi, mineraller, soya yağı, psilyum kabuk ve tohumları (%1), maya, balık yağı, früktö-oligo-şakkaritler.

   

  Katkı Maddeleri (kg başına)

  Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 22200 İÜ, D3 Vitamini 1000 İÜ, E1 (demir) 51 mg, E2 (iyot) 5,2 mg, E4 (bakır) 10 mg, E5 (manganez) 67 mg, E6 (çinko) 200 mg, E8 (selenyum) 0,09 mg. Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar. *L.İ.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.