Royal Canin X-Small Puppy Küçük Irk Yavru Köpek Maması 1,5 Kgx2 Adet


Ürün Kodu : X-0724

Büyüme, köpeğinizin hayatında önemli bir evredir:büyük değişimler, keşifler ve yeni karşılaşmaların zamanıdır. Bu önemli dönemde, yavru köpeğin bağışıklık sistemi yavaş yavaş gelişir. X-SMALL PUPPY, özellikle de E vitamini içeren patentli bir antioksidan kompleksi sayesinde yavru köpeğinizin doğal bağışıklığını desteklemeye yardımcı olur.Bağırsak geçişini kolaylaştırmaya yardımc

Detaylı Bilgi
211,00 TL
155,50 TL
%26indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Çok küçük köpekler için. Yetişkin ağırlığı 4 kg’a kadar - 10 aylığa kadar

   

  ÇOK LEZZETLİ VE ÇOK KÜÇÜK TANELER

  Bu küçük taneli mama, 4 kg altındaki köpeklerin minyatür çenelerine mükemmel şekilde uymak üzere  geliştirilmiştir. Özel formülü, çok ufak cins köpeklerin iştahlarını uyandırmaya da yardımcı olur.

   

  BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ DESTEĞİ

  Büyüme, köpeğinizin hayatında önemli bir evredir:büyük değişimler, keşifler ve yeni karşılaşmaların zamanıdır. Bu önemli dönemde, yavru köpeğin bağışıklık sistemi yavaş yavaş gelişir. X-SMALL PUPPY, özellikle de E vitamini içeren patentli* bir antioksidan kompleksi sayesinde yavru köpeğinizin doğal bağışıklığını desteklemeye yardımcı olur.

   

  SAĞLIKLI SİNDİRİM VE GEÇİŞ

  Bağırsak geçişini kolaylaştırmaya yardımcı olmak ve iyi dışkı kalitesine katkı sağlamak için dengeli lif alımı (fisilyum dahil).

  YOĞUN ENERJİ İÇERİĞİ

  Çok küçük ırk yavru köpeklerin büyüme dönemi sırasındaki enerji ihtiyaçlarını karşılar ve zor beğenen iştahları tatmin eder.

   

  Bileşim: Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolatı*, mısır gluteni,hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller,soya yağı, balık yağı, fisilyum kabuk ve tohumları (%1), fruktooligosakkaridler,hidrolize maya (manno-oligo-sakkarid kaynağı), maya ekstraktları (betaglukan kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).

  Katkı maddeleri: Besin katkıları: A Vitamini: 21500 IU, Vitamin D3: 1000 IU, Vitamin E: 510 mg, E1 (Demir): 42 mg, E2 (İyot):4,2 mg, E4 (Bakır): 13 mg, E5 (Manganez): 55 mg, E6 (Çinko):115 mg, E8 (Selenyum): 0,07 mg - Teknolojik katkı maddeleri:

  Sedimanter kaynaklı klinoptilolit: 10 gr - Duyusal katkı maddeleri:

  Yukka ekstraktı: 125 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.

  * L.I.P.: çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.