sadsad x
asdasd
Silycumin Kedi ve Köpekler İçin Bağışıklık Sistemi Destekleyici Tablet (100 Tablet)

Ürün Kodu : SLYC0001
Barkod Kodu : 8698931092298
Kedi ve köpeğiniz antibiyotik ve kemoterapi tedavilerinde, iç ve dış parazit ilaçları sonrasında ve aşılarla hatta endüstriyel mamalarla bile birçok toksine maruz kalırlar. Karaciğerde depolanan bu toksinleri vücuttan atmak için Silycumin kullanılması tavsiye edilir.Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını düzenler
Detaylı Bilgi
165,30 TL
140,50 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Silycumin kedi ve köpeklerin bağışıklık sistemini destekleyen, karaciğer fonsksiyonlarını düzenleye yardımcı yem premiksidir.

   

  İçeriğindeki Devedikeni ve Zerdeçal;  

   

  Karaciğer ve böbreklerden toksinleri atar

  Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını düzenler

  Karaciğer rejenerasyonunu destekler

  Diyabetle hasar gören böbrekleri destekler

  Antioksidan özellikleri anti kanser desteği olarak yarar sağlayabilir

  Kedi ve köpeğiniz antibiyotik ve kemoterapi tedavilerinde, iç ve dış parazit ilaçları sonrasında ve aşılarla hatta endüstriyel mamalarla bile birçok toksine maruz kalırlar. Karaciğerde depolanan bu toksinleri vücuttan atmak için Silycumin kullanılması tavsiye edilir.

   

  Silycumin içeriğinde %80 gibi yüksek bir oranda Silymarin etken maddesi içeren Deve dikeni ekstratı kullanılmıştır.

  Silycumin içerisinde kullanılan Zerdeçal Ekstraktının etken maddesi Curcumin olarak adlandırılır. Bilinen bir gerçek vardır ki Curcuminin vücuttaki emilimi zayıftır. Silycumin içerisinde özel teknolojiyle üretilmiş suda çözünen Curcumin kullanılmaktadır. Buda ürünün vücuttaki emilimini artırarak biyoyararlılığını arttırır.


  Kullanım Şekli

  Silycumin tablet kedi ve küçük ırk köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen Deve Dikeni ve Zerdeçal içerikli yem PREMİKSİDİR.Aminoasit ve vitamin ihtiyacını karşılamak için.

  Kedilerde; günde 2 tablet

  Küçük ırk köpeklerde Günde 2 defa her 5 kg canlı ağırlığına 1 tablet şeklinde mamalarına ilave edilir veyaz direk verilir.(1 tablet 0,5 g)


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.