sadsad x
asdasd
Stylish Nose Cream Köpek Burun Bakım Kremi 75 Gr

Ürün Kodu : STYH0008
Barkod Kodu : 0753275950333

Evcil hayvanların burnunun dış tarafına yeterli miktarda sürülerek hafifçe masaj yaparak yedirilmelidir.Doğal içeriğinde kullanılan uçucu ve esansiyel yağlar sayesinde burnun çatlamış derisinin onarılmasına yardımcı olur.Burnun kuruduğunda olabilecek kaşıntılara karşı etkili bir koruma sağlar. Zira çatlamış burun enfeksiyon olma ihtimali yükseltir bu sebeple burun daima nemli kalmalıdır.

Detaylı Bilgi
151,45 TL
128,75 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • BURUN KREMİ:

  KULLANIM: Evcil hayvanların burnunun dış tarafına yeterli miktarda sürülerek hafifçe masaj yaparak yedirilmelidir.

  YARARLARI: Doğal içeriğinde kullanılan uçucu ve esansiyel yağlar sayesinde burnun çatlamış derisinin onarılmasına yardımcı olur.Burnun kuruduğunda olabilecek kaşıntılara karşı etkili bir koruma sağlar. Zira çatlamış burun enfeksiyon olma ihtimali yükseltir bu sebeple burun daima nemli kalmalıdır.

  GENEL UYARILAR: kuru ve serin ortamlarda saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz. Göze gelmemesine dikkat edilmelidir.sadece harici kullanım içindir.

  İÇİNDEKİLER: Ceteary stearyl Akohol,stearik asit,PEG[1]40,gliserin Hindistan cevizi yağı,parfüm,koruyucu,cetrimonium chloride,Badem yağı ve esansiyel uçucu yağlar.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.