sadsad x
asdasd
Versele Laga Oropharma Opti Digest Sindirim Sağlığı Ek Besin 250 Gr
Tedarik Kodu : 813-460380H
Ürün Kodu : LAGA0014
Barkod Kodu : 5410340603802

Köpekler için bağışıklık güçlendirici tamamlayıcı besinYetişkin köpekler için tamamlayıcı yem olan Opti Form köpeğinizin kondisyonunun en üst seviyede kalmasına katkıda bulunur.İçeriğindeki maya ve B vitaminleri parlak tüylere sahip olmasını sağlar. MOS bağırsak sisteminin düzgün çalışmasına katkıda bulunur.

Detaylı Bilgi
765,00 TL
650,25 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Opti Digest (Köpekler için Tamamlayıcı Yem)


  Bağırsak florasını güçlendirici tamamlayıcı besin

   

  Opti digest köpekler için tamamlayıcı bir besindir. Yem değiştirilirken ya da köpeğinizin bağışıklığının düştüğü zamanlarda köpeğinizin sindirim sisteminde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. İnsanlarda olduğu gibi, köpeklerde de bağırsaklar, dışarıdan gelen saldırılara karşı önemli bir bariyer görevi görür. Sağlıklı bir bağırsak florası güçlü bağışıklık ve sindirim sistemi için önemlidir. Opti Digest ile bağırsak hareketliliği ve sağlığı korunuz. Nem bağlayan mineraller ve çözünebilir besinsel lifler ile sağlıklı bir dışkı oluşumu garanti altına alınır. Bağırsaklarda bulunan kirli maddeleri emen ve vücuttan atılmasını sağlayan montmorillonit kili içerir. Psilyum bağırsaklardaki fazla suyu emer. Prebiyotikler ve probiyotikler bağırsak florasını güçlendirir.

  Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 36 aydır. Son tüketim tarihi paketin üzerindedir.

   

  İçindekiler: Montmorillonit kili; psilyum; hidrolize tavuk proteinleri; kurutulmuş keçiboynuzu kabuğu;  Mannan-oligosakkaritler (MOS); Frukto-Oligosakkaritler (FOS).

   

  Analiz Değerleri: Ham kül %39,40; Protein %5,90; ham lif %3,50; Yağ %0,10.

   

  E1707 - Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415 - 2555 x 108 CFU/kg

   

  Günlük kullanım miktarı: Köpeklerde yumuşak dışkı olursa kullanılır. Günlük mamanın üzerinde, her bir 10 kg köpek ağırlığı için bir ölçü kaşığı eklenir. Serin ve kuru yerde saklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.