sadsad x
asdasd
Vets Best Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Parmak Pedi - 50li Paket

Ürün Kodu : VBST0004
Barkod Kodu : 031658803613
​Pedlerimiz kulak kirinin en etkili ve hassas şekilde temizlenmesine yardımcı olur.Pedlerin düzenli kullanımı, kokuya neden olan birikim ve akıntıyı gidermeye yardımcı olur.Pedlerimiz paraben içermez. Hamamelis (Cadı Fındığı), Aloe Vera ve Tea Tree (Çay Ağacı) Yağı gibi doğal içeriklerle üretilmiştir.Pedde gözle görülür kulak kiri veya kir birikimi oluşana kadar kullanın. Kullanılmış pedi atın. Kulakları temiz tutmak için haftada 1-2 kez kullanabilirsiniz. 
Detaylı Bilgi
242,00 TL
217,90 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Pedlerimiz kulak kirinin en etkili ve hassas şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

  Pedlerin düzenli kullanımı, kokuya neden olan birikim ve akıntıyı gidermeye yardımcı olur.

  Pedlerimiz paraben içermez. Hamamelis (Cadı Fındığı), Aloe Vera ve Tea Tree (Çay Ağacı) Yağı gibi doğal içeriklerle üretilmiştir.

  Pedde gözle görülür kulak kiri veya kir birikimi oluşana kadar kullanın. Kullanılmış pedi atın. Kulakları temiz tutmak için haftada 1-2 kez kullanabilirsiniz. 

  Kullanım talimatları: Kulağın erişilebilir kısmını Kulak Temizleme Parmak Pedi ile hafifçe ovalayın. Gerekirse yeni parmak pedleri ile tekrarlayın. 1-2 gün boyunca günde 3 kez, ardından kulak kanalı temizlenene kadar günde 1 kez kullanın. Temiz kulakları korumak için rutin olarak haftada 2 kez kullanın. Kulak içinde topikal kullanım içindir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.