sadsad x
asdasd
Wahlen Eye Care Kedi ve Köpek Göz Temizleme Losyonu 50 ML

Ürün Kodu : WHLN0018
Barkod Kodu : 8698931099105

Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır. Wahlen Eye Care. Kedi ve Köpekler İçin Göz Yaşı Lekesi Çıkarıcı. Bileşimi: Renksiz çozeid, propilen glikol, borik asit, sodyum lauril sülfat. kokomdopropil betain, kokoglukosid, aloe yem_ ekstraktı, metil sutfonil metan, polisorbat 20, metil paraben ihtiva eder. 

Detaylı Bilgi
103,55 TL
72,50 TL
%30indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Öneri Kutusu
  • Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır. Wahlen Eye Care. Kedi ve Köpekler İçin Göz Yaşı Lekesi Çıkarıcı. Bileşimi: Renksiz çozeid, propilen glikol, borik asit, sodyum lauril sülfat. kokomdopropil betain, kokoglukosid, aloe yem_ ekstraktı, metil sutfonil metan, polisorbat 20, metil paraben ihtiva eder. 


    Farmakolojik Özellikler: Wahlen Eye Care göz yaşı lekelerini çıkarmak için formüle edilmiştir. Kullanım Sahası: Wahlen Eye Care kedi ve köpeklerde göz yaşı lekelerinin çıkartılmasında kullanılır. 


    Kullanım Şekli ve Dozu: Urünün özel damlalığını kullanarak, pamuk çubuğa, gazlı beze veya pamuk parçasına az miktarda Wahlen Eye Care damlatılır ve gözün çevresindeki lekeli, kirli alanlar hafifçe silinir. Temizlernede her göz çevresi için ayn bir pamuk çubuk, gazlı bez veya pamuk kullanılmalıdır. Temizleme sırasında ürünün gözle temas etznemesine dikkat edilmelidir. Uygulamadan sonra temiz bir gazlı bez veya parnulda uygulama yeri kurulanmalıdır. Oluşmuş lekeleri gidermek için 1 hafta süreyle günde 3 defa uygulama yapılmalıdır. Sonrasında leke oluşumunu engellemek için haftada 1 - 2 defa düzenli olarak kullanılmalıdır. Uygulamaya irritasyon görülmesi halinde son verilmelidir. Inatçı ve ciddi durumlarda veteriner hekime danışılmalıdır. istenmeyen Yan Etkiler: Kullanım şekline uyulduğu takdirde istenmeyen ,/ yan etki görülmez. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.