sadsad x
asdasd
Wahlen Ear Care Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Losyonu 100 ML

Ürün Kodu : WHLN0017
Barkod Kodu : 8698931099099
Ürün formülunde bulunan maddeler kulak kirini yumuşatır ve kulağın temizlenmesini sağlar. Kullanım Yeri: Kedi ve köpeklerde; Kulak kiri birikiminin temizlenmesine yardımcı olur. Kokuyu onler. Kulak kanalının kuru kalması sağlar. 
Detaylı Bilgi
138,55 TL
96,99 TL
%30indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Wahlen Ear Care. Kedi ve Köpekler için Kulak Temizleyici. Bileşimi: Mavi renkli emülsiyon, propylene glycol, lauryl sulfosuccinate, dimethıcon, glycerine, laktik asit, salisilik asit, nane aroması, brilliant blue, metil paraben ihtiva eder. 

  Farmakolojik Özellikleri: Ürün formülunde bulunan maddeler kulak kirini yumuşatır ve kulağın temizlenmesini sağlar. Kullanım Yeri: Kedi ve köpeklerde; Kulak kiri birikiminin temizlenmesine yardımcı olur. Kokuyu onler. Kulak kanalının kuru kalması sağlar. 

  Uygulama Şekli ve Dozu: Hayvanın başı dik durumdayken dış kulak kanalı içerisine kopeklerde 6-8 damla, kedilerde 3-5 damla damlatılır ve masaj yapılır. Masajdan sonra hayvanın başını sallamasına izin verilmelidir. Daha sonra pamukla kulak temizlenir ve kirler uzaklaştınlır. Yüzme ve banyo sonrası özellikle kullanılması önerilmektedir. Urun haftada 2-3 defa uygulanabilir. Eğer kulak çok kirli ise günde 2-3 uygulama yapılabilir. 

  Özel Klinik Bilgiler ve Hedef Türler İçin Uyarılar: Eğer kulakta yara var ise ürün kullanılmamalıdır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.