sadsad x
asdasd
Wahlen Puppy Training Yavru Köpek Tuvalet Eğitim Spreyi 100 ML

Ürün Kodu : WHLN0015
Barkod Kodu : 8698931099075
Wahlen Puppy Training yavru köpeklerin tuvalet eğiliminde kullanılır:ihtiva ettiği maddeler nedeniyle köpek tuvaletini belirlenen yere yapmaya başlar. Kullanım Sahası: Yavru köpeklerde tuvalet alışkanlığının kazanılmasında kullanılır. Ürün ev içinde veya açık alanlarda kullanılabilir.
Detaylı Bilgi
133,57 TL
93,50 TL
%30indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Bileşimi: Renksiz çözelti Amonyum bicarbonat, Propilen glikol, Karboksi metil selüloz, Esans, Potasyum sorbat, Sodyum benzoat ihtiva eder. 


  Farmakolojik Özellikler: Wahlen Puppy Training yavru köpeklerin tuvalet eğiliminde kullanılır:ihtiva ettiği maddeler nedeniyle köpek tuvaletini belirlenen yere yapmaya başlar. Kullanım Sahası: Yavru köpeklerde tuvalet alışkanlığının kazanılmasında kullanılır. Ürün ev içinde veya açık alanlarda kullanılabilir. 


  Kullanım Şekli ve Dozu: Kullanmadan önce şişe çalkalanmalıdır. Ev içerisinde tuvaletini yapmasını istediğiniz bir bölgeye tuvalet alıştırma pedi seriniz, yoksa gazete kağıdı kullanılabilir. Bu bölgenin mama kabından ve yatağından uzakta olmasına özen gösteriniz. Belirlenen bölgeye yaklaşık 15 cm uzaklıkta bir mesafeden bir miktar sprey sıkınız ve köpeğin koklamasına izin veriniz. Özellikle yemekten, oyundan ve uykudan sonra, ürünü uyguladığınız noktaya tekrar getiriniz ve koklatınız. Spreyin etkisinin geçtiği durumlarda tekrar sprey sıkınız ve uygulamayı köpeğiniz tuvalet alışkanlığını kazanana kadar tekrarlayınız. Tuvaletini istediğiniz bölgeye yaptığında mutlaka ödüllendiriniz. istenmeyen Yan Etkiler: Kullanım şekline uyulduğu takdirde istenmeyen / yan etki görülmez . 


  Muhafaza Şekli ve Raf Ömrü: Kuru serin ve kuru bir yerde, direkt güneş ışığından korunarak muhafaza edilmelidir. Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. 


  Genel Uyarılar: Kullanmadan önce ürünü çalkalayınız. Diğer ilaçlarla kanştınlmamalıdır. Tavsiye edilen doz aşılmamalıdır. Çoçukların erişemeyeceği yerde ağzı kapalı muhafaza ediniz. Göze ve cilde gelmemesine dikkat ediniz. Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır. Uygulayıcının Alması Gereken Önlemler: Ürünün vücuda ve göze temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.