sadsad x
asdasd
8in1 Perfect Coat DeShedder Köpekler İçin Furminatör - Small

Ürün Kodu : 8IN10061
Barkod Kodu : 4048422149408
8in1 Perfect Coat DeShedder S, tüm küçük tüy döken köpek ırklarını nazikçe ve etkili bir şekilde tımar etmek için ideal astar fırçasıdır. Dahası, dökülmeyi %90'a kadar azaltabilir ve bu da onu evinizde daha az evcil hayvan tüyü için mükemmel bir çözüm haline getirir. Astar fırçasının kullanılması, sağlıklı, parlak bir tüy oluşumunu destekler. 
Detaylı Bilgi
583,00 TL
466,40 TL
%20indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • 8in1 Perfect Coat DeShedder Köpekler İçin Furminatör - Small

  8in1 Perfect Coat DeShedder S, tüm küçük tüy döken köpek ırklarını nazikçe ve etkili bir şekilde tımar etmek için ideal astar fırçasıdır. Dahası, dökülmeyi %90'a kadar azaltabilir ve bu da onu evinizde daha az evcil hayvan tüyü için mükemmel bir çözüm haline getirir. Astar fırçasının kullanılması, sağlıklı, parlak bir tüy oluşumunu destekler. Ergonomik, kaymaz sap, kullanımı güvenli hale getirir. Bakım sadece tüy dökme mevsiminde değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca yapılmalıdır. Köpeğinizin tüylerinin birbirine dolanmasını ve dolayısıyla derisinin tahriş olmasını önlemek için düzenli olarak tımar edilmesi önemlidir. 8in1 Perfect Coat DeShedder S'nin nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılı talimatlar ambalajın içinde bulunabilir.
  Köpeğinizin kürküne uygun şekilde bakmak hem evcil hayvanınız hem de eviniz için iyidir. S boyutunda 8'in 1 Perfect Coat DeShedder, tüm tüy uzunluklarındaki küçük tüy dökücü köpekler için idealdir.

  Kullanım Talimatı : 

  1. En iyi sonuç için evcil hayvanın kürkü temiz ve tamamen kuru olmalıdır.

  2. 8'i 1 Arada Perfect Coat DeShedder'ı kullanmadan önce, evcil hayvanınızı fırçalayarak paspasları veya karışıklıkları çıkarın ve evcil hayvanınızın cildini inceleyin.

  Evcil hayvanın kürkü tarafından gizlenebilecek yaralar, çürükler ve cilt rahatsızlıklarına bakın. Endişeniz varsa evcil hayvanınızın veterinerinden tavsiye alın.

  teftiş sırasında bulunan herhangi bir şey hakkında.

  3. 8'i 1 Arada Perfect Coat DeShedder'ı, enseden başlayarak ve evcil hayvanın arkasına doğru yumuşak hareketlerle tüylerin çıkış yönüne doğru çalıştırın.

  Mide, cinsel organlar ve anüs çevresinde ekstra dikkatli olunmalıdır. Cildi sık sık kontrol ederek bir bölgeye aşırı darbelerden kaçının. fark edersen

  kızarıklık veya tahriş, bakım seansı için kullanmayı bırakın.

  En iyi sonuçlar için, aracı her seansta 10 ila 20 dakika boyunca haftada 1-2 kez kullanın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.