sadsad x
asdasd
FURminator 691669 Ayarlanabilir Kedi ve Köpek Kıtık Açıcı

Ürün Kodu : FURM0034
Barkod Kodu : 4048422141617
Ayarlanabilir  FURminator kolayca ve güvenle yumaklar kaldırır. , farklı hayvan türlerinde hem kısa hem de uzun yün türlerinin çoğunda etkilidir. Kat türünden bağımsız olarak, her zaman kuru kat üzerinde bir dilme kesici kullanın . FURminator kullanın  kullanılmak üzere önerilerine göre.  hayvana büyük rahatsızlık verebilir ve kontrol edilmezse çıkarılması zorlaşır. , karışık yünle başa çıkmaya ve karışıklıkları tamamen gidermeye yardımcı olur.
Detaylı Bilgi
1.085,00 TL
846,00 TL
%22indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Furminator Ayarlanabilir Kıtık Açıcı

   

  FURminator Köpekler ve kediler için Ayarlanabilir  17 x 4.5 x 4 cm

   

  Ayarlanabilir  FURminator kolayca ve güvenle yumaklar kaldırır. , farklı hayvan türlerinde hem kısa hem de uzun yün türlerinin çoğunda etkilidir. Kat türünden bağımsız olarak, her zaman kuru kat üzerinde bir dilme kesici kullanın . FURminator kullanın  kullanılmak üzere önerilerine göre.  hayvana büyük rahatsızlık verebilir ve kontrol edilmezse çıkarılması zorlaşır. , karışık yünle başa çıkmaya ve karışıklıkları tamamen gidermeye yardımcı olur.

   

  Adım 1

  Dolaştırmayı çıkarmaya başlamadan önce, FURextender düğmesine basarak ve sonra kayan bir dil ile kilitleyerek bıçağı evcil hayvanınızın kürkünün uzunluğuna göre istenen konuma ayarlayın.

   

  Adım 2

  Hızlı ve katı hareketlerle teşvik kesiciyi karışık yün boyunca yürüyün. Koniden kurtulana kadar devam edin. Küçük karışıklıklar kendi başlarına düşecek veya düzenli bir tarakla çıkarılacak kadar küçük hale gelecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.