sadsad x
asdasd
Crocus Kedi ve köpek Glukozamin eklem ve Kas Desteği Yem Katkısı 100 ML
Tedarik Kodu : 321-21
Ürün Kodu : CRCS0043
Barkod Kodu : 8681085429386
Kedi ve köpekler için, eklem ve kıkırdak hasarlarında onarıcı etki yapan, yangi gidererek ağrıyı azaltan, eklem destek likittir. Eklem hareketleri ve kıkırdaklarının üretimine ve yeniden oluşumuna yardımcı, glukozamin, MSM ve antioksidanlar içermektedir. İçeriğindeki MSM (metil sulfonil metan), eklem ve kıkırdak çevresindeki bağ dokusunu güçlendiren sülfüriçermektedir. MSM nin ayrıca yangı azaltıcı etkisi olduğu bilinmekte ve ağrıları azaltmaktadır. Kıkırdak ve kemik sağlığını desteklemek için gerekli olan kolajen oluşumuna yardımcı C vitamini içermektedir.
Detaylı Bilgi
100,00 TL
84,90 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • CROCUS KEDİ ve KÖPEK GLUKOZAMİN LİKİT BİLEŞİMİ: Vitamin C: 210,000 ml/lt-Glukozamin HCL :310,000 ml/lt Kondroitin Sulfat: 95,000 ml/lt MSM:290,000ml/lt-Vitamin E: 80,000 ml/lt

  KULLANIM ŞEKLİ VE TARİFNAMESİ Kedi ve köpekler için, eklem ve kıkırdak hasarlarında onarıcı etki yapan, yangi gidererek ağrıyı azaltan, eklem destek likittir. Eklem hareketleri ve kıkırdaklarının üretimine ve yeniden oluşumuna yardımcı, glukozamin, MSM ve antioksidanlar içermektedir. İçeriğindeki MSM (metil sulfonil metan), eklem ve kıkırdak çevresindeki bağ dokusunu güçlendiren sülfüriçermektedir. MSM nin ayrıca yangı azaltıcı etkisi olduğu bilinmekte ve ağrıları azaltmaktadır. Kıkırdak ve kemik sağlığını desteklemek için gerekli olan kolajen oluşumuna yardımcı C vitamini içermektedir. C vitamini aynı zamanda doğal antioksidan kaynağıdır, vücuttaki zararlı maddeleri engeller. Güçlü kombinasyonu sayesinde kedi ve köpeklerin günlük aktivitelerini destekler. Kas gelişimi için gerekli aminoasitleri içermektedir. İçeriğindeki vitamin E, sağlıklı deri ve parlak tüy yapısı oluşumuna yardımcı olur.

  GÜNLÜK TÜKETİM MİKTARI;
  Kedi ve Küçük Irk Köpeklerde günlük; 1 kapak Orta ve Büyük Irk Köpekler; 2 kapak

  TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ:
  Plastik ambalajlarda kutulu olarak satışa sunulmuştur.

  RAF ÖMRÜ: Üretim tarihinden itibaren 3 yıldır.

  KURU VE SERİN YERDE MUHAFAZA EDİNİZ. DİREKT GÜNEŞ IŞIĞINDAN KORUYUNUZ.
  ODA SICAKLIĞINDA KAPALI OLARAK MUHAFAZA EDİNİZ. KEDİLER ve KÖPEKLER İÇİN TAMAMLAYICI YEM.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.