sadsad x
asdasd
Orijen Tundra Tahılsız Etli ve Ördekli Tahılsız Köpek Maması 2 Kg

Ürün Kodu : ORJE0027
Barkod Kodu : 064992185206
En üst düzeyde beslenme sağlayan protein açısından zengin tariflerin gücüyle köpeğinizin gelişmesine yardımcı olun.
Köpekler atalarından kalma etoburlardır, dolayısıyla tüm hayvansal içerikler açısından zengin ve çeşitli Biyolojik Olarak Uygun™ bir mamaya ihtiyaçları vardır. 
ORIJEN  Tundra köpeğinize ördek, balık ve geyik eti gibi ham maddelerden ihtiyaç duyduğu besleyici protein ve besinleri sağlar. 
Detaylı Bilgi
1.804,71 TL
1.534,00 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Orijen Tundra Tahılsız Ördek ve Kümes Hayvanlı Köpek Maması

  En üst düzeyde beslenme sağlayan protein açısından zengin tariflerin gücüyle köpeğinizin gelişmesine yardımcı olun. 
  Köpekler atalarından kalma etoburlardır, dolayısıyla tüm hayvansal içerikler açısından zengin ve çeşitli Biyolojik Olarak Uygun™ bir diyete ihtiyaçları vardır. 
  ORIJEN  Tundra diyeti köpeğinize ördek, balık ve geyik eti gibi ham maddelerden ihtiyaç duyduğu besleyici protein ve besinleri sağlar. 
  Organlar ve kemik gibi WholePrey hayvan içerikleriyle paketlenmiş ORIJEN™ mamaları, köpeklerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın besin açısından yoğun, sulu kısımlarından yapılır. 
  %85 1 kaliteli hayvansal içerikli ve dondurularak kurutulmuş ciğer ile kaplanmış bu diyet eşsizdir.

  • İlk 5 malzeme çiğ 2 kuzu eti, geyik eti, ördek, kutup kömürü ve sardalyadır.
  • %85 1 kaliteli ördek, balık ve et içerikleri, güçlü bir temel protein, vitamin ve mineral kaynağı sağlar.
  • Orijinal WholePrey diyetimiz, köpeğinizin atalarının vahşi doğada tükettiklerini taklit etmek için avın et, ördek veya balık gibi etli kısımlarını, organlarını ve kemiklerini içerir.
  • Köpeğinizin içgüdüsel olarak arzuladığı ham lezzet patlaması için dondurularak kurutulmuş kaplama.
  • Dünyanın en iyi malzemeleriyle Kanada'da üretilmiştir.
  • Tahıl içeriği yok 3 .

  1 Yaklaşık değerdir ve bileşenlerin işlenmemiş durumundan türetilmiştir. 
  2 Ham malzemelerimiz en yüksek tazelikte dondurulur. 
  3 Tahılları da işleyen bir tesiste üretilmektedir.

  İÇİNDEKİLER : 

  Çiğ kuzu (%7), çiğ geyik eti (%5), çiğ ördek (%5), çiğ arktik kömürü (%5), çiğ bütün sardalya (%5), çiğ domuz eti (%5), çiğ ördek ciğeri (%5) ), çiğ kuzu ciğeri (%4), taze yumurta (%4), kurutulmuş kuzu eti (%4), kurutulmuş beyaz balık (%4), kurutulmuş mavi mezgit (%4), kurutulmuş koyun eti (%4), kurutulmuş ringa balığı (4) %), kurutulmuş uskumru (%4), çiğ keçi (%4), çiğ domuz ciğeri (%4), bütün yeşil mercimek, bütün nohut, bütün bezelye, çiğ çelik kafalı alabalık (%3), ördek yağı (%3), bütün kırmızı mercimek, bütün barbunya fasulyesi, mercimek lifi, pollock yağı (%1), bütün lacivert fasulye, bezelye nişastası, çiğ kuzu böbreği (%0,5), çiğ kuzu işkembe (%0,5), kurutulmuş yosun, taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze bütün kabak, taze bütün havuç, taze bütün elma, taze bütün armut, kurutulmuş hindiba kökü, taze lahana, taze ıspanak, taze pancar yeşillikleri, taze şalgam yeşillikleri, bütün kızılcık,bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, zerdeçal, devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu.

  KATKI MADDELERİ (kg başına) Teknolojik katkı maddeleri: Bitkisel yağlardan tokoferol ekstraktı: 121 mg, sitrik asit: 40 mg. Duyusal katkı maddeleri: Biberiye özü: 80 mg Besleyici katkı maddeleri: 3b606 (Çinko: 105 mg), 3b406 (Bakır: 5,5 mg), 3a821 B1 Vitamini: 9,8 mg, 3a700 E Vitamini: 120 IU. Zooteknik katkı maddeleri: 4b1707 Enterococcus faecium NCIMB 10415 1x10^9 CFU.

  Metabolize Edilebilir Enerji 3860 kcal/kg'dır (250ml/120g bardak başına 463 kcal). %41'i proteinden, %17'si karbonhidratlardan ve %42'si yağdan olmak üzere, en üst düzeyde kondisyonlamayı desteklemek için dağıtılan kaloriler. | ORIJEN™ Tundra Köpek Maması, büyük boy köpeklerin büyümesi hariç, Tüm Yaşam Aşamaları için FEDIAF tarafından belirlenen besin seviyelerini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Serin ve kuru bir yerde saklayın. İnsan Tüketimine Uygun Değildir.

  ANALİTİK BİLEŞENLER : 
  • Ham protein%40
  • Doymuş yağ%18
  • Ham kül%9
  • Ham lif%5
  • Nem%12
  • Kalsiyum%1,8
  • Fosfor%1,3
  • Omega-6 yağ asitleri%2,5
  • Omega-3 yağlı asitler%1
  • DHA (dokosaheksaenoik asit)%0,35
  • EPA (eikosapentaenoik asit)%0,2
   
  ORIJEN Tundra tarifi, köpeğinize otla beslenmiş kuzu, çiftlikte yetiştirilen geyik eti, ördek ve balık gibi besleyici protein ve besinleri sağlar. Wholeprey hayvanlarının zengin içeriğiyle, ORIJEN köpek maması, köpeklerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın en yoğun besleyici, sulu kısımlarıyla yapılır.
   
  - %38 zengin besleyici protein oranı ve %16 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN tüm ırk ve yaştaki köpeklerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.
  - Diğer hiçbir köpek mamasına benzemeyen ORIJEN’in etlerinin 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dâhil ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).
  - Taze etler, av hayvanı ve balıktan gelen etlerin 1/3’ü sadece taze etlerle sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.
  - Yoğun besleyicilikte WholePrey oranlarında taze et , organlar ve kıkırdak köpeğinizin ihtiyacı olan her besini sağlar- sadece çinko takviyesi yapılmaktadır.
  - Dondurularak kurutulmuş ciğer içeriği aromayı doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenenler için bile inanılmaz lezzetli kılar.
   
  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Tahıl
  :
  Tahılsız
  Paket Boyutu
  :
  Küçük (2-5 Kg)
  Aroma
  :
  Bizon, Etli, Ördek
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.