sadsad x
asdasd
Royal Canin Mini Indoor Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 Kg + Temizlik Mendili

Ürün Kodu : RCAN0179
Barkod Kodu : 3182550838351
ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy; 2 ila 10 aylık arasında, gelişim dönemini tamamladığında ağırlığı 10 kg’a kadar olan, ev gibi iç mekanlarda yaşam süren yavru köpekler için uygundur. ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy; sindirilebilirliği yüksek protein içeriği, uygun miktarda lif ve yüksek kaliteli karbonhidrat kaynakları içerir. Bu besin ögeleri, yavru köpeğinizin sağlığını ve sindirim sistemini desteklemek için birlikte çalışır. 
Detaylı Bilgi
590,00 TL
430,70 TL
%27indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • ROYAL CANIN MINI INDOOR PUPPY YAVRU KÖPEK MAMASI
   
  ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy; 2 ila 10 aylık arasında, gelişim dönemini tamamladığında ağırlığı 10 kg’a kadar olan, ev gibi iç mekanlarda yaşam süren yavru köpekler için uygundur. ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy; sindirilebilirliği yüksek protein içeriği, uygun miktarda lif ve yüksek kaliteli karbonhidrat kaynakları içerir. Bu besin ögeleri, yavru köpeğinizin sağlığını ve sindirim sistemini desteklemek için birlikte çalışır. Aynı zamanda ROYAL CANIN Mini Indoor Puppy, dışkı kokusunu azaltırken dışkı kalitesini  iyileştirmeye yardımcı olur. Bu mama, deri ve tüy sağlığını desteklemek için Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ile zenginleştirilmiştir. Deri ve tüy sağlığını desteklemek için, Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ile zenginleştirilmiş bu tam, dengeli ve yüksek kaliteli beslenme sayesinde yavru köpeğiniz hayata mümkün olan en iyi şekilde başlar.
   
  İÇİNDEKİLER : Kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolatı*, mısır unu, pancar küspesi, hidrolize hayvan proteinleri, mineraller, mısır glüteni, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize maya (kaynak manno-oligo-sakkaritler), maya özleri (betaglukan kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).
  Katkı maddeleri (kg başına): Besin katkı maddeleri: A Vitamini: 25000 IU, D3 Vitamini: 1200 IU, E Vitamini: 490 mg - E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg , E5 (Manganez): 49 mg, E6 (Çinko): 103 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Duyusal katkı maddeleri: Yuka özü: 125 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.
   
  Analitik bileşenler: Protein: %27,0 - Yağ içeriği: %18,0 - Ham kül: %7,9 - Ham lifler: %1,5 - Omega 3 yağ asidi : %0,17 
   
  YARARLARI : 
  Bağışıklık sistemi desteği
  Büyüme dönemi, yavru köpeğinizin yaşamında önemli bir aşamadır. Bu dönem, yavru köpeğinize keşifler yapması ve yeni deneyimler yaşaması için olanak tanır. Bu önemli süreçte  yavru köpeğinizin bağışıklık sistemi günden güne gelişir. Mini Indoor Puppy, yavru köpeğinizin doğal bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.  
   
  Bağışıklık sistemi desteği
  Sindirilebilirliği yüksek proteinler (L.I.P.), uygun lif içeriği ve kaliteli karbonhidrat kaynakları sayesinde sindirim sağlığını desteklemeye, dışkı kokusunu ve miktarını azaltmaya yardımcı olur.
   
  Tüy Sağlığı
  Cilt ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı besinler içerir. İçeriği Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ile zenginleştirilmiştir.
  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Özellik
  :
  Ev Köpekleri İçin
  Yaş
  :
  Bebek (0-4 Ay), Yavru
  Boyut
  :
  Minyatür, Küçük
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Paket Boyutu
  :
  Mini (0-1.9 Kg)
  Aroma
  :
  Kümes Hayvanı
  Kampanyalı
  :
  Hediyeli
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.