sadsad x
asdasd
Sera 0420 O-Nip Süs Balıkları İçin Şoklanmış Karışık Tablet Yem ( 24 Adet )

Ürün Kodu : SERA0029
Barkod Kodu : 4001942004206
Tablet şeklinde hazırlanmış bu yemler balıklara, doğada olduğu gibi, yemini kovalayarak, hareket halinde beslenmelerini;akvaryum sahibine ise, küçük ve büyük balıkların bir arada, Sera O-nip tablet etrafında toplanarak beslenmelerini yakından izleme fırsatı verir.Yem tabletleri hemen her balık tarafından özel bir lezzet olarak hemen kabullenilir. Aynı zamanda kedibalıkları ve çopra balıkları için de uygundur.
Detaylı Bilgi
34,00 TL
30,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Sera O-nip tablet yem bütün deniz ve tatlı su süs balıkları için 'sevilen', cama yapışan bir tablet yemdir.%50 oranında besin değeri yüksek pul yem ve % 50 oranında şoklanarak kurutulmuş(FD) canlı yemden hazırlanır.

  Tablet şeklinde hazırlanmış bu yemler balıklara, doğada olduğu gibi, yemini kovalayarak, hareket halinde beslenmelerini;akvaryum sahibine ise, küçük ve büyük balıkların bir arada, Sera O-nip tablet etrafında toplanarak beslenmelerini yakından izleme fırsatı verir.

  Sera O-nip, güzel kokusu ve lezzeti ile en ürkek ve saklı yaşayan süs balıklarının bile etrafında toplandıkları, 'beslenme sorunlarını çözen', menü olarak hazırlanmış tablet yemdir.

  Lezzet tabletleri
  Sera O-nip sıkıştırılmış pullar ve krill, kan kurtları, Tubifeks veya gamarus gibi dondurulmuş kurutulmuş bütün organizmalar içerir. Hafifçe tableti akvaryum camının iç kısmına bastırırken balıkların yemesini net olarak izleyebilirsiniz. 

  Yem tabletleri hemen her balık tarafından özel bir lezzet olarak hemen kabullenilir. Aynı zamanda kedibalıkları ve çopra balıkları için de uygundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.