sadsad x
asdasd
Sera 0990 Holiday Besinle Birleştirilmiş Tatil Balık Yemi 24 Gr ( 10 Tablet )

Ürün Kodu : SERA0020
Barkod Kodu : 4001942009904
Ayrıldığınız gün her zamanki gibi besleyin ve akvaryumun açık kumlu yüzeyine doğru miktarda sera holiday bırakın. Ancak 24 saat sonra sera holiday tabletleri yiyecek tabletlerini serbest bırakacak ve doyana kadar akvaryum canlıları tarafından tüketilecektir. Tabletler akvaryumda dağılmaz ve 7 güne kadar sağlıklı, yüksek kaliteli zengin içerikli besini sağlayacaktır.
Detaylı Bilgi
82,00 TL
73,90 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Ayrılmadan birkaç gün önce akvaryum balıklarınızı bu yeni yiyeceğe alıştırın. Ayrıldığınız gün her zamanki gibi besleyin ve akvaryumun açık kumlu yüzeyine doğru miktarda sera holiday bırakın. Ancak 24 saat sonra sera holiday tabletleri yiyecek tabletlerini serbest bırakacak ve doyana kadar akvaryum canlıları tarafından tüketilecektir. Tabletler akvaryumda dağılmaz ve 7 güne kadar sağlıklı, yüksek kaliteli zengin içerikli besini sağlayacaktır.

  Ayrılmadan bazı günler su değerlerini, nitrit, nitrat ve pH değerlerini kontroledin. Düzenli kısmi su değişikliklerini unutmayın. Sera holiday sade yüzey su balıkları (örn.hatch balığı) ve kuru besin yemeyen balılklar içim uygun değildir. 7 günden fazla uygulama belli şartlar altında mümkündür.


  Her akvaryum sever tatile çıkmanın nasıl bir sorun çıkaracağını iyi bilir. Birkaç günlüğünede olsa kaçamak yapma ihtiyacınız vardır, ancak balıklarınızı akvaryum konusunda tecrübesiz birinin sorumluluğuna bırakırken huzursuzluk duyarsınız. sera holiday bu sorun için ideal çözümdür. sera, siz evde yokken balıklarınızı besleyebilen tamamen yeni bir tür balık yemi geliştirdi. 

  Teknolojik yeni bir üretim yöntemi sayesinde tam 7 gün boyunca suda dağılmadan kalabilen yüksek kalitede ve besleyici tablet bir yem geliştirdik. sera holiday içindeki değerli besinler zamana bağlı olarak çözülür, böylece balıklarınızın yemi tabaka tabaka yemesi sağlanır. 

  Yüksek kalitede protein ve temel minareler içeren seçkin muhteviyatı, sera holiday'in karma akvaryumlardaki tüm süs balıkları tarafından hemen kabul edilmesini sağlar. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.